Dėmesio! Šiame puslapyje originalo kalba (lenkų) neseniai atlikta pakeitimų. Puslapį jūsų pasirinkta kalba šiuo metu rengia mūsų vertėjai.
Swipe to change

ES šalių žemės registrai

Lenkija

Šiame skyriuje apžvelgiamas Lenkijos žemės kadastras.

Turinį pateikė
Lenkija
Oficialaus vertimo rodoma kalba nėra.
Čia galite susipažinti su šio teksto vertimu, atliktu mašininio vertimo priemone. Turėkite omenyje, kad jis skirtas tik padėti suprasti tekstą. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.

Kokią informaciją galima rasti Lenkijos žemės kadastre?

Lenkijos žemės kadastras (rejestr ksiąg wieczystych) tvarkomas vadovaujantis Žemės kadastro ir hipotekos aktu.

Pagal šį aktą žemės kadastro bylos tvarkomos siekiant nustatyti nekilnojamojo turto teisinį statusą. Į jas įtraukiama ši informacija:

  • nekilnojamojo turto paskirtis (įskaitant jį sudarančius sklypus);
  • nekilnojamojo turto savininko (-ų) arba ilgalaikio (-ių) naudotojo (-ų) duomenys;
  • informacija apie kitų subjektų teises in rem;
  • nekilnojamojo turto hipotekos rūšis ir suma.

Žemės kadastro bylos yra viešieji dokumentai, su kuriais gali susipažinti visi. Nuo 2010 m. birželio mėn. žemės kadastru galima naudotis elektroniškai įrašius kadastro bylos numerį.

Be to, bet kuris asmuo gali gauti žemės kadastro bylos kopiją arba pažymą, kurioje nurodoma, kad žemės kadastro byla uždaryta.

Ar Lenkijos žemės kadastru galima naudotis nemokamai?

Su žemės kadastro duomenimis galima susipažinti nemokamai.

Mokestis imamas išduodant žemės kadastro bylos kopiją arba pažymą, kurioje nurodoma, kad žemės kadastro byla uždaryta.

Paskutinis naujinimas: 07/12/2023

Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.