Dėmesio! Šiame puslapyje originalo kalba (vokiečių) neseniai atlikta pakeitimų. Puslapį jūsų pasirinkta kalba šiuo metu rengia mūsų vertėjai.
Swipe to change

Bankroto ir nemokumo registrai

Austrija

Šiame portalo skyriuje trumpai aprašomas Austrijos bankroto registras.

Turinį pateikė
Austrija
Oficialaus vertimo rodoma kalba nėra.
Čia galite susipažinti su šio teksto vertimu, atliktu mašininio vertimo priemone. Turėkite omenyje, kad jis skirtas tik padėti suprasti tekstą. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.

Kokią informaciją galima rasti Austrijos bankroto registre?

Austrijos bankroto registras priklauso Austrijos federalinei teisingumo ministerijai ir yra jos tvarkomas. Jame pateikiama informacija apie bankroto procedūrų inicijavimą ir pagrindinius etapus.

Austrijos bankroto registras skelbiamas Ediktsdatei tinklalapyje (teisinių pranešimų duomenų bazė).

Ar bankroto registru galima naudotis nemokamai?

Taip.

Kaip atlikti paiešką Austrijos bankroto registre?

Išsamią informaciją galima rasti tik vokiečių kalba Austrijos federalinės teisingumo ministerijos interneto svetainės tinklalapyje Ediktsdatei (teisinių pranešimų duomenų bazė).

Austrijos bankroto registro istorija

Austrijos bankroto registras veikia nuo 1999 m.

Susijusios nuorodos

Austrijos teismų sistema

Paskutinis naujinimas: 13/08/2020

Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.