Dėmesio! Šiame puslapyje originalo kalba (latvių) neseniai atlikta pakeitimų. Puslapį jūsų pasirinkta kalba šiuo metu rengia mūsų vertėjai.
Jis jau išverstas į šias kalbas: bulgarųčekųgraikųanglųprancūzųlenkųslovakų.
Swipe to change

Bankroto ir nemokumo registrai

Latvija

Šiame skyriuje trumpai apžvelgiamas Latvijos nemokumo registras.

Turinį pateikė
Latvija
Oficialaus vertimo rodoma kalba nėra.
Čia galite susipažinti su šio teksto vertimu, atliktu mašininio vertimo priemone. Turėkite omenyje, kad jis skirtas tik padėti suprasti tekstą. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.

Kokios informacijos galima rasti Latvijos nemokumo registre?

Latvijos nemokumo registre pateikiama informacija apie:

 • bankroto administratorius;
 • fizinių ir juridinių asmenų nemokumo procedūras;
 • teisinės apsaugos procedūras;
 • neteismines teisinės apsaugos procedūras.

Nemokumo registras prieinamas visiems, o jo įrašais galima patikimai remtis. Jį tvarko Latvijos Respublikos įmonių registras.

Ar Latvijos nemokumo registro informacija nemokama?

Taip, Latvijos nemokumo registro informacija nemokama, tačiau jei privatus asmuo nori gauti duomenis raštu, jis turi sumokėti mokestį.

Jei pageidaujate iš Įmonių registro gauti išrašą ar kitą dokumentą, kuriame būtų nurodytas skolininko (fizinio asmens) arba administratoriaus asmeninis identifikavimo numeris, siųskite informacijos prašymą Įmonių registrui arba pateikite prašymą elektroniniu būdu portale Latvija.lv.

Kaip atlikti paiešką Latvijos nemokumo registre?

Bankroto administratoriai

Šiame skyriuje pateikiama tokia informacija apie administratorius:

 • vardas;
 • pavardė;
 • biuro adresas ir duomenys ryšiams;
 • pažymėjimo numeris;
 • pažymėjimo galiojimo laikas.

Informaciją apie administratorius, kurių pažymėjimo galiojimo laikas baigėsi, galima rasti įrašuose archyve Vēsturiskie dati. Spustelėję nuorodą „Izziņa“ rasite visą Latvijos nemokumo registre turimą informaciją apie kiekvieną administratorių.

Paieška

Nemokumo registre informaciją apie tam tikrą (fizinį arba juridinį asmenį) galima rasti skyriuje Meklēt. Informacija gali būti atrenkama pagal tokius kriterijus:

 • registracijos numerį (juridiniai asmenys) arba asmens kodą (fiziniai asmenys);
 • skolininko pavardę arba pavadinimą;
 • procedūros inicijavimo laiką;
 • procedūros tipą (nemokumo procedūra, teisinės apsaugos procedūra, neteisminė teisinės apsaugos procedūra);
 • procedūros pobūdį (vietinė, tarptautinė pagrindinė, tarptautinė šalutinė);
 • procedūros etapą (vykdomos procedūros, užbaigtos procedūros, visos procedūros).

Paieškos rezultatai pateikiami su nuoroda į įmonių registrą (Uzņēmumu reģistra izziņa), kur pateikiama visa nemokumo registro informacija konkrečia tema, įskaitant skenuotus dokumentus: administratorių pranešimus apie kreditorių susirinkimus, šių susirinkimų darbotvarkę ir pranešimus kreditoriams.

Žurnalas

Norėdami pamatyti konkrečią dieną padarytus nemokumo registro įrašus, eikite į skyrių Žurnāls. Paprastai rodomi einamos dienos įrašai. Norėdami pamatyti kitomis dienomis padarytus įrašus, pasinaudokite kalendoriumi arba eikite į poskyrį Mēneša žurnāls, kuriame galite suskirstyti įrašus pagal mėnesius. Prie kiekvieno įrašo pateikiama nuoroda į įmonių registrą, kur pateikiama išsami informacija apie konkrečias nemokumo bylas.

Statistika

Šiame skyriuje pateikiami įvairūs statistiniai duomenys apie nemokumą ir teisinės apsaugos procedūras. Spustelėję nuorodą į įmonių registrą (Izziņa) rasite visą nemokumo registre turimą informaciją apie konkretų subjektą.

Latvijos nemokumo registro istorija

Registre pateikiama informacija apima laikotarpį nuo 2008 m. sausio 1 d.

Nuorodos

Daugiau informacijos apie Latvijos nemokumo registrą

Valstybinė bankroto administravimo agentūra

Paskutinis naujinimas: 04/10/2021

Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.