Dėmesio! Šiame puslapyje originalo kalba (anglų) neseniai atlikta pakeitimų. Puslapį jūsų pasirinkta kalba šiuo metu rengia mūsų vertėjai.
Jis jau išverstas į šias kalbas: bulgarųispanųčekųdanųvokiečiųestųgraikųprancūzųkroatųitalųlatviųmaltiečiųnyderlandųlenkųportugalųrumunųslovakųslovėnųsuomiųšvedų.
Swipe to change

Bankroto ir nemokumo registrai

Visose ES valstybėse narėse yra nemokumo ir bankroto registrai, kuriuose galima ieškoti informacijos. Šie registrai šiuo metu yra jungiami tarpusavyje ir paiešką juose bus galima atlikti centralizuotai.

Oficialaus vertimo rodoma kalba nėra.
Čia galite susipažinti su šio teksto vertimu, atliktu mašininio vertimo priemone. Turėkite omenyje, kad jis skirtas tik padėti suprasti tekstą. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.

Nemokumo informacija registruose registruojama, nagrinėjama, saugoma ir viešai skelbiama, tačiau jos skelbimo forma įvairiose šalyse skiriasi:

  • specialų registrą turinčios šalys skelbia informaciją apie visus nemokumo procedūros etapus ir procedūros šalis;
  • kitus registrus naudojančios šalys tai sprendžia įvairiais būdais. Vienos paskelbia tik įmonės pavadinimą ir statusą, kitos teikia informaciją apie visus procedūros etapus.

Informacija apie nacionalinius registrus

Spustelėjus kurios nors šalies vėliavą, bus pateikta išsami tos šalies informacija.

Vieno langelio principu veikianti paieška

Pasinaudoję toliau pateikta nuoroda nacionaliniuose nemokumo registruose bet kuria oficialiąja ES kalba galite ieškoti:

  • informacijos apie nemokumo procedūras ir susijusių dokumentų;
  • su skolininkais susijusių dokumentų.

Paieška nacionaliniuose registruose

Šiuose registruos skelbiama informacija ir dokumentai turi būti nemokami.

Kol kas ši paieškos funkcija apima ne visas ES šalis. Šis trūkumas turėtų būti ištaisytas iki 2019 m. vidurio – tai terminas, per kurį pagal naująjį Nemokumo reglamentą turi būti užtikrintas visos ES nacionalinių nemokumo registrų tarpusavio sujungimas Europos e. teisingumo portale. kai ši sistema pradės veikti, joje bus teikiami iš anksto nustatyti privalomieji duomenys (būtinoji informacija) apie nemokumo procedūras, nesvarbu, kurioje šalyje jos vykdomos.

Susijusios nuorodos

Nemokumas, bankrotas

Paskutinis naujinimas: 08/10/2020

Šį puslapį tvarko Europos Komisija. Šiame tinklalapyje pateikta informacija nebūtinai atitinka Europos Komisijos oficialią poziciją. Europos Komisija neprisiima atsakomybės ar įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą informaciją arba duomenis. Informacija apie ES tinklalapių autorių teises pateikiama teisiniame pranešime.