Lūdzu, ņemiet vērā, ka šai lapai nesen tika atjaunināta oriģinālvalodas poļu versija. Mūsu tulkotāji pašlaik gatavo versiju valodā, kuru esat izvēlējies.
Jau ir pieejami tulkojumi šādās valodās: angļu.
Swipe to change

Bankrota un maksātnespējas reģistri

Polija

Šajā sadaļā ir sniegts īss pārskats par Polijas Maksātnespējas reģistru.

Saturu nodrošina
Polija
Valodas versijai, kuru skatāties, nav oficiāla tulkojuma.
Šeit ir šī satura mašīntulkojums. Tā mērķis ir tikai palīdzēt saprast, par ko ir teksts. Šīs lapas īpašnieks neuzņemas pilnīgi nekādu atbildību par šī mašīntulkojuma kvalitāti.

Ko Polijas Maksātnespējas reģistrs piedāvā?

Polijas Maksātnespējas reģistra (rejestr podmiotów w upadłości) tīmekļa vietne ir uzskatāma par Valsts Tiesu reģistra (Krajowy Rejestr Sądowy) daļu. Tajā ietverta tāda paša veida informācija par sabiedrībām kā Valsts Tiesu reģistrā, kā arī informācija par:

  • sabiedrībām,
  • nodibinājumiem,
  • biedrībām,
  • citiem subjektiem, kas ir paziņojuši par maksātnespēju.

Reģistrā ir pieejama arī informācija par datumiem un maksātnespējas paziņojumu konkrētais saturs.

Maksātnespējas reģistrs pieder Polijas Tieslietu ministrijai un tā to uztur; informācija tajā ir pieejama poļu un daļēji arī angļu valodā.

Vai piekļuve Polijas Maksātnespējas reģistram ir bez maksas?

Jā, piekļuve reģistram ir bez maksas.

Kā veikt meklēšanu Polijas Maksātnespējas reģistrā

No 2009. gada 1. aprīļa Polijas Maksātnespējas reģistrā ir pieejams jauns meklēšanas rīks, ar kuru var meklēt maksātnespējīgos subjektus un citu informāciju.

Lapa atjaunināta: 10/02/2017

Šīs lapas dažādās valodu versijas uztur attiecīgās dalībvalstis. Tulkojumu veic Eiropas Komisijas dienestā. Varbūtējās izmaiņas, ko oriģinālā ieviesušas kompetentās valsts iestādes, iespējams, nav atspoguļotas tulkojumos. Eiropas Komisija neuzņemas nekādas saistības un atbildību par datiem, ko satur šis dokuments, vai informāciju un datiem, uz kuriem šajā dokumentā ir atsauces. Lūdzam skatīt juridisko paziņojumu, lai iepazītos ar autortiesību noteikumiem, ko piemēro dalībvalstī, kas ir atbildīga par šo lapu.