Lūdzu, ņemiet vērā, ka šai lapai nesen tika atjaunināta oriģinālvalodas angļu versija. Mūsu tulkotāji pašlaik gatavo versiju valodā, kuru esat izvēlējies.
Swipe to change

Kā atrast…

Šajā sadaļā sniegti padomi par to, kā atrast dažādus profesionālus juristus.

Valodas versijai, kuru skatāties, nav oficiāla tulkojuma.
Šeit ir šī satura mašīntulkojums. Tā mērķis ir tikai palīdzēt saprast, par ko ir teksts. Šīs lapas īpašnieks neuzņemas pilnīgi nekādu atbildību par šī mašīntulkojuma kvalitāti.

Ja esat iesaistījies juridiskā strīdā vai jums nepieciešama juridiska konsultācija, jums var palīdzēt advokāts.

Ja jānodrošina privāta dokumenta juridiskā drošība un efektivitāte vai jāpanāk autentiska dokumenta izpilde, jāatrod šķīrējtiesnesis strīda izšķiršanai vai vienkārši nepieciešama juridiska konsultācija, jums var palīdzēt notārs.

Ja jums

  • jāpiedalās tiesas sēdē, kas notiek citā dalībvalstī, bet jūs nepārvaldāt tiesvedības valodu,
  • nepieciešams kāda dokumenta vai līguma oficiāls tulkojums,
  • vajag tulku tiesā, policijas iecirknī vai valsts dienestā, jums noderēs oficiāla tulkotāja vai tulka pakalpojumi.

Ja nolemsiet izmantot starpniecības procedūru, jums būs jāsatiekas ar starpnieku, kas pārrunu ceļā palīdzēs panākt vienošanos.

Ja kādas lietas vai apstākļu pārbaudei jums ir vajadzīga konkrētas jomas speciālista palīdzība, varat vērsties pie tiesu eksperta.

Lapa atjaunināta: 20/05/2019

Šo lapu uztur Eiropas Komisija. Informācija šajā tīmekļa vietnē nav uzskatāma par Eiropas Komisijas oficiālo nostāju. Komisija neuzņemas nekādu atbildību vai saistības attiecībā uz informāciju vai datiem, kas ietverti vai izmantoti šajā dokumentā. Autortiesību noteikumus Eiropas tīmekļa vietnēs lūdzu skatīt juridiskajā paziņojumā.