Teismo vertėjai raštu ir žodžiu

Austrija

Šis puslapis padeda rasti teismo vertėją raštu ar žodžiu Austrijoje.

Turinį pateikė
Austrija

Kaip Austrijoje susirasti teismo vertėją raštu ar žodžiu?

Austrijos federalinė teisingumo ministerija sudaro priesaiką davusių ir teismo patvirtintų vertėjų žodžiu sąrašą (teismo vertėjų žodžiu sąrašą), į kurį įtraukiami tik asmenys, atitinkantys įstatymų reikalavimus (pavyzdžiui, reikalavimą turėti pakankamai specialiųjų žinių) ir galintys tai pagrįsti.

Šį sąrašą galima rasti svetainėje „JustizOnline“, kurioje Austrijos teisminės institucijos teikia skaitmeninę informaciją ir paslaugas (justizonline.gv.at). Šioje svetainėje taip pat galima ieškoti vertėjų žodžiu pagal tam tikrus atrankos kriterijus. Ar teismo vertėjų žodžiu duomenų baze galima naudotis nemokamai?

Interneto svetainė „JustizOnline“ yra viešai prieinama ir ja galima naudotis nemokamai.

Kaip atlikti paiešką Austrijos teismo vertėjų raštu duomenų bazėje?

Svetainėje „JustizOnline“ vertėjų raštu ir žodžiu paiešką galima atlikti pagal šiuos atrankos kriterijus:

  • Kalba
  • Federalinė žemė
  • Teismo apylinkė.

Norint atlikti konkrečią paiešką, galima naudotis paieškos sistema, leidžiančia atlikti viso teksto paiešką duomenų bazėje, pvz., pagal teismo vertėjo žodžių nurodytas specializacijas.

Ar Austrijos vertėjų raštu duomenų baze galima naudotis nemokamai?

Interneto svetainė yra viešai prieinama ir ja galima naudotis nemokamai.

Susijusios nuorodos

Teismo vertėjų raštu ir žodžiu sąrašas

Vertėjo žodžiu paieška (Juizonline.gv.at)

Paskutinis naujinimas: 08/09/2023

Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.