Dėmesio! Šiame puslapyje originalo kalba (slovakų) neseniai atlikta pakeitimų. Puslapį jūsų pasirinkta kalba šiuo metu rengia mūsų vertėjai.
Jis jau išverstas į šias kalbas: anglųprancūzų.
Swipe to change

Teismo vertėjai raštu ir žodžiu

Slovakija

Šiame puslapyje trumpai apžvelgiamos Slovakijos vertėjų žodžiu ir raštu duomenų bazės.

Turinį pateikė
Slovakija
Oficialaus vertimo rodoma kalba nėra.
Čia galite susipažinti su šio teksto vertimu, atliktu mašininio vertimo priemone. Turėkite omenyje, kad jis skirtas tik padėti suprasti tekstą. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.

Kokią informaciją galima rasti Slovakijos vertėjų duomenų bazėje?

Slovakijos vertėjų duomenų bazėje pateikiama informacija apie 824 teismo vertėjus raštu ir 901 teismo vertėją žodžiu; informacija pateikiama tik slovakų kalba. Vertėjų duomenų bazę tvarko Slovakijos teisingumo ministerija.

Ar Slovakijos vertėjų duomenų baze galima naudotis nemokamai?

Informacija apie teismo vertėjus raštu bei žodžiu nemokamai pateikiama interneto svetainės skirsnyje „Registrai“.

Kaip Slovakijoje atlikti teismo vertėjų raštu ir (arba) žodžiu paiešką?

Informaciją apie teismo vertėjus galima rasti Slovakijos Respublikos teisingumo ministerijos interneto svetainės skirsnyje „Registrai“.

Susijusios nuorodos

Teisingumo ministerija

JASPI – teisinių duomenų bazė

Paskutinis naujinimas: 25/04/2022

Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.