Lūdzu, ņemiet vērā, ka šai lapai nesen tika atjaunināta oriģinālvalodas franču versija. Mūsu tulkotāji pašlaik gatavo versiju valodā, kuru esat izvēlējies.
Jau ir pieejami tulkojumi šādās valodās: spāņuangļunīderlandiešupoļu.
Swipe to change

Tulkotāji un tulki tieslietu jomā

Beļģija

Šajā iedaļā sniegta informācija par to, kā atrast attiecīgi tulku, kas sniegtu pakalpojumus tiesas procesā, vai tulkotāju, izmantojot oficiālu interneta vietni.

Saturu nodrošina
Beļģija
Valodas versijai, kuru skatāties, nav oficiāla tulkojuma.
Šeit ir šī satura mašīntulkojums. Tā mērķis ir tikai palīdzēt saprast, par ko ir teksts. Šīs lapas īpašnieks neuzņemas pilnīgi nekādu atbildību par šī mašīntulkojuma kvalitāti.

Kā atrast tulkotāju vai tulku tieslietu jomā Beļģijā?

Patlaban Beļģijā nav centralizētas oficiālas tulku un tulkotāju datubāzes. Tomēr pastāv zvērinātu tulkotāju saraksti, kurus atjaunina dažādu tiesu kancelejas sekretāri.

Saites

Federālais publiskās pārvaldes dienests tieslietās

Lapa atjaunināta: 27/04/2015

Šīs lapas dažādās valodu versijas uztur attiecīgās dalībvalstis. Tulkojumu veic Eiropas Komisijas dienestā. Varbūtējās izmaiņas, ko oriģinālā ieviesušas kompetentās valsts iestādes, iespējams, nav atspoguļotas tulkojumos. Eiropas Komisija neuzņemas nekādas saistības un atbildību par datiem, ko satur šis dokuments, vai informāciju un datiem, uz kuriem šajā dokumentā ir atsauces. Lūdzam skatīt juridisko paziņojumu, lai iepazītos ar autortiesību noteikumiem, ko piemēro dalībvalstī, kas ir atbildīga par šo lapu.