Lūdzu, ņemiet vērā, ka šai lapai nesen tika atjaunināta oriģinālvalodas slovāku versija. Mūsu tulkotāji pašlaik gatavo versiju valodā, kuru esat izvēlējies.
Jau ir pieejami tulkojumi šādās valodās: čehuigauņuangļufrančumaltiešupoļu.
Swipe to change

Tulkotāji un tulki tieslietu jomā

Slovākija

Šajā vietnē ir sniegts īss pārskats par Slovākijas tulkotāju un tulku datubāzēm.

Saturu nodrošina
Slovākija
Valodas versijai, kuru skatāties, nav oficiāla tulkojuma.
Šeit ir šī satura mašīntulkojums. Tā mērķis ir tikai palīdzēt saprast, par ko ir teksts. Šīs lapas īpašnieks neuzņemas pilnīgi nekādu atbildību par šī mašīntulkojuma kvalitāti.

Ko Slovākijas tulkotāju datubāze piedāvā?

Slovākijas tulkotāju datubāzē ir pieejama informācija par 824 tiesas tulkotājiem un 901 tiesas tulku; informācija ir pieejama tikai slovāku valodā. Tulkotāju datubāzi uztur Slovākijas Republikas Tieslietu ministrija.

Vai piekļuve Slovākijas tulkotāju datubāzei ir bez maksas?

Piekļuve datubāzei un informācijai par tiesu tulkotājiem un tulkiem ir bez maksas.

Kā meklēt tiesas tulkotāju Slovākijā?

Slovākijas Republikas Tieslietu ministrijas tīmekļa vietnes sadaļā par reģistriem ir iespējams atrast informāciju par tiesu tulkotājiem.

Saites

Tieslietu ministrija

JASPI–juridiskās informācijas datubāze

Lapa atjaunināta: 25/04/2022

Šīs lapas dažādās valodu versijas uztur attiecīgās dalībvalstis. Tulkojumu veic Eiropas Komisijas dienestā. Varbūtējās izmaiņas, ko oriģinālā ieviesušas kompetentās valsts iestādes, iespējams, nav atspoguļotas tulkojumos. Eiropas Komisija neuzņemas nekādas saistības un atbildību par datiem, ko satur šis dokuments, vai informāciju un datiem, uz kuriem šajā dokumentā ir atsauces. Lūdzam skatīt juridisko paziņojumu, lai iepazītos ar autortiesību noteikumiem, ko piemēro dalībvalstī, kas ir atbildīga par šo lapu.