Dėmesio! Šiame puslapyje originalo kalba (graikų) neseniai atlikta pakeitimų. Puslapį jūsų pasirinkta kalba šiuo metu rengia mūsų vertėjai.
Swipe to change

Tarpininkai

Graikija

Šiame skyriuje pateikta informacija jums padės rasti tarpininką Graikijoje.

Turinį pateikė
Graikija
Oficialaus vertimo rodoma kalba nėra.
Čia galite susipažinti su šio teksto vertimu, atliktu mašininio vertimo priemone. Turėkite omenyje, kad jis skirtas tik padėti suprasti tekstą. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.

Kaip Graikijoje rasti tarpininką?

Atitinkamos informacijos pateikta skyriuje apie tarpininkavimą Graikijoje.

Kaip minėta, atitinkamus sertifikuotų tarpininkų ir tarpininkų mokymo įstaigų sąrašus galite rasti Teisingumo, skaidrumo ir žmogaus teisių ministerijos interneto svetainėje.

Be to, Vartotojų ombudsmeno interneto svetainėje plačiajai visuomenei pateikiama informacijos apie alternatyvius vartotojų ginčų sprendimo būdus.

Ar tarpininkų duomenų bazėmis galima naudotis nemokamai?

Taip, prieiga prie nurodytų interneto svetainių yra nemokama.

Susijusios nuorodos

Teisingumo, skaidrumo ir žmogaus teisių ministerija

Vartotojų ombudsmenas

Darbo ir socialinės apsaugos ministerija

Graikijos tarpininkavimo ir arbitražo centras

Paskutinis naujinimas: 18/07/2019

Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.