Dėmesio! Šiame puslapyje originalo kalba (nyderlandų) neseniai atlikta pakeitimų. Puslapį jūsų pasirinkta kalba šiuo metu rengia mūsų vertėjai.
Jis jau išverstas į šias kalbas: suomių.
Swipe to change

Tarpininkai

Nyderlandai

Šiame tinklalapyje pateikta informacija jums padės rasti tarpininką Nyderlanduose.

Turinį pateikė
Nyderlandai
Oficialaus vertimo rodoma kalba nėra.
Čia galite susipažinti su šio teksto vertimu, atliktu mašininio vertimo priemone. Turėkite omenyje, kad jis skirtas tik padėti suprasti tekstą. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.

Kaip rasti tarpininką Nyderlanduose?

Nyderlanduose yra įvairių (privačių) tarpininkų registrų. Teisinių nuostatų, kuriomis būtų garantuojama kokybė, nėra. Vieną iš pagrindinių registrų administruoja Nyderlandų tarpininkų federacija (nyd. Mediatorsfederatie Nederland, MfN). Taip pat yra ADR tarptautinis registras.

Federacija taip pat teikia nešališką informaciją apie tarpininkavimą ir tarpininkus Nyderlanduose ir užtikrina jų veiklos kokybę. MfN registruoti tarpininkai mokomi ir įgyja kvalifikaciją dirbti tarpininkais laikantis MfN tarpininkavimo taisyklių (nyd. MfN-Mediationreglement). Jie yra įsipareigoję taikyti MfN kokybės užtikrinimo sistemą. Skundus dėl MfN tarpininkų nagrinėja Tarpininkų kokybės fondas (nyd. Stichting Kwaliteit Mediators).

Teisinės pagalbos taryba (nyd. Raad voor Rechtsbijstand) administruoja specialų tarpininkų, turinčių teisę imtis teisinės pagalbos bylų, registrą.

Ar tarpininkų duomenų bazėmis galima naudotis nemokamai?

Taip, prieiga yra nemokama.

Kaip ieškoti tarpininko Nyderlanduose?

Paiešką registruose galima atlikti pagal įvairius paieškos kriterijus. Pavyzdžiui, galite ieškoti konkrečios patirties tam tikroje srityje turinčio tarpininko arba tam tikrame regione dirbančio tarpininko.

Susijusios nuorodos

Nyderlandų tarpininkų federacija

ADR registras

Tarpininkų kokybės fondas

Teisinės pagalbos tarybos registras

Paskutinis naujinimas: 27/10/2022

Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.