Dėmesio! Šiame puslapyje originalo kalba (lenkų) neseniai atlikta pakeitimų. Puslapį jūsų pasirinkta kalba šiuo metu rengia mūsų vertėjai.
Jis jau išverstas į šias kalbas.
Swipe to change

Tarpininkai

Lenkija

Šiame skyriuje pateikiami patarimai, kaip rasti tarpininką Lenkijoje.

Turinį pateikė
Lenkija
Oficialaus vertimo rodoma kalba nėra.
Čia galite susipažinti su šio teksto vertimu, atliktu mašininio vertimo priemone. Turėkite omenyje, kad jis skirtas tik padėti suprasti tekstą. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.

Kaip rasti tarpininką Lenkijoje?

Tarpininkų sąrašus tvarko apylinkių teismai. Tarpininkus, įskaitant asmenis, įtrauktus į sąrašus, kuriuos parengė nevyriausybinės organizacijos, vykdydamos teisės aktais nustatytą veiklą, ir švietimo įstaigos, į sąrašus įrašo ir iš jų išbraukia konkretaus apylinkės teismo pirmininkas. Tačiau dėl regioninės ir centrinės valdžios institucijų kompetencijos padalijimo neįmanoma naudotis bendru tarpininkų sąrašu.

Pagrindinė informacija apie Lenkijoje galiojančias tarpininkavimo susitarimų taisykles, procedūras ir praktinius aspektus pateikiama Teisingumo ministerijos interneto svetainės Tarpininkavimo puslapyje, kurį ministerija tvarko bendradarbiaudama su Konfliktų ir ginčų alternatyvių sprendimo būdų taryba.

Ar tarpininkų duomenų baze galima naudotis nemokamai?

Taip, tarpininkų duomenų baze galima naudotis nemokamai.

Kaip rasti tarpininką Lenkijoje?

Turėtumėt naudotis tarpininkų sąrašais, kuriuos parengė apylinkių teismų pirmininkai, arba tarpininkavimo asociacijų ar atskirų tarpininkų paslaugomis. Informacija ir kontaktiniai duomenys paprastai pateikiami konkrečių teismų, asociacijų arba tarpininkų interneto svetainėse.

Paskutinis naujinimas: 17/09/2014

Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.