Lūdzu, ņemiet vērā, ka šai lapai nesen tika atjaunināta oriģinālvalodas čehu versija. Mūsu tulkotāji pašlaik gatavo versiju valodā, kuru esat izvēlējies.
Swipe to change

Mediatori

Čehija

Šī vietne palīdz atrast starpnieku Čehijas Republikā.

Saturu nodrošina
Čehija
Valodas versijai, kuru skatāties, nav oficiāla tulkojuma.
Šeit ir šī satura mašīntulkojums. Tā mērķis ir tikai palīdzēt saprast, par ko ir teksts. Šīs lapas īpašnieks neuzņemas pilnīgi nekādu atbildību par šī mašīntulkojuma kvalitāti.

Kā atrast mediatoru Čehijas Republikā?

Čehijas Republikā strādājošu mediatoru kontaktinformāciju var atrast dažādās tīmekļa vietnēs, ievadot meklētājā vārdu "mediācija".Čehijas Mediācijas asociācijas mediatoru saraksts ir atrodams šīs organizācijas tīmekļa vietnē.Mediatoru un advokātu saraksts tiek publicēts Čehijas Republikas Advokātu kolēģijas tīmekļa vietnē, un kontaktinformācija ir atrodama arī Čehijas Republikas Šķīrējtiesu un mediācijas procedūru apvienības tīmekļa vietnē.Čehijas Republikas Probācijas un mediācijas dienesta kontaktinformācija ir atrodama šā dienesta tīmekļa vietnē, šis dienests darbojas pie attiecīgās apgabaltiesas.Drīzumā tiks publicēts Tieslietu ministrijas uzturēts mediatoru saraksts, kuri reģistrēti saskaņā ar Likumu Nr. 202/2012 "Par mediāciju".

Vai piekļuve Čehijas Republikas mediatoru reģistram ir bez maksas?

Jā, piekļuve mediatoru reģistram ir bez maksas.

Kā atrast mediatoru Čehijas Republikā?

Čehijas Republikā strādājošu mediatoru kontaktinformāciju var atrast dažādās tīmekļa vietnēs, ievadot meklētājā vārdu "mediācija".

Lapa atjaunināta: 16/09/2020

Šīs lapas dažādās valodu versijas uztur attiecīgās dalībvalstis. Tulkojumu veic Eiropas Komisijas dienestā. Varbūtējās izmaiņas, ko oriģinālā ieviesušas kompetentās valsts iestādes, iespējams, nav atspoguļotas tulkojumos. Eiropas Komisija neuzņemas nekādas saistības un atbildību par datiem, ko satur šis dokuments, vai informāciju un datiem, uz kuriem šajā dokumentā ir atsauces. Lūdzam skatīt juridisko paziņojumu, lai iepazītos ar autortiesību noteikumiem, ko piemēro dalībvalstī, kas ir atbildīga par šo lapu.