Lūdzu, ņemiet vērā, ka šai lapai nesen tika atjaunināta oriģinālvalodas slovēņu versija. Mūsu tulkotāji pašlaik gatavo versiju valodā, kuru esat izvēlējies.
Swipe to change

Mediatori

Slovēnija

Šajā sadaļā sniegtā informācija palīdzēs atrast starpnieku Slovēnijā

Saturu nodrošina
Slovēnija
Valodas versijai, kuru skatāties, nav oficiāla tulkojuma.
Šeit ir šī satura mašīntulkojums. Tā mērķis ir tikai palīdzēt saprast, par ko ir teksts. Šīs lapas īpašnieks neuzņemas pilnīgi nekādu atbildību par šī mašīntulkojuma kvalitāti.

Kā atrast starpnieku Slovēnijā

Tieslietu un valsts pārvaldes ministrija uztur Mediatoru centrālo reģistru, kas strādā tiesu programmās saskaņā ar Likumu par alternatīvu strīdu izšķiršanu tiesās. Mediatoru sarakstus, kas strādā dažādu nevalstisku organizāciju paspārnē, var atrast šo organizāciju tīmekļa vietnēs, piemēram,

Vai piekļuve starpnieku datubāzēm ir bez maksas?

Jā, piekļuve datubāzei ir bez maksas.

Kā meklēt starpnieku Slovēnijā

Starpnieku Slovēnijā iespējams atrast šādu iestāžu tīmekļa vietnēs:

Noderīgas saites

Mediācija Slovēnijā, Mediācija Slovēnijā

Lapa atjaunināta: 23/03/2018

Šīs lapas dažādās valodu versijas uztur attiecīgās dalībvalstis. Tulkojumu veic Eiropas Komisijas dienestā. Varbūtējās izmaiņas, ko oriģinālā ieviesušas kompetentās valsts iestādes, iespējams, nav atspoguļotas tulkojumos. Eiropas Komisija neuzņemas nekādas saistības un atbildību par datiem, ko satur šis dokuments, vai informāciju un datiem, uz kuriem šajā dokumentā ir atsauces. Lūdzam skatīt juridisko paziņojumu, lai iepazītos ar autortiesību noteikumiem, ko piemēro dalībvalstī, kas ir atbildīga par šo lapu.