Uwaga: niedawno wprowadzono na tej stronie zmiany w oryginalnej wersji językowej słoweński. Strona w wybranej przez Ciebie wersji językowej jest obecnie tłumaczona przez nasze służby tłumaczeniowe.
Swipe to change

Mediatorzy

Słowenia

W niniejszej części przedstawiono informacje, które mają pomóc w znalezieniu mediatora w Słowenii

Autor treści:
Słowenia
Oficjalne tłumaczenie przeglądanej wersji językowej nie istnieje.
Tutaj znajdą Państwo tłumaczenie maszynowe tego tekstu. Ma ono charakter wyłącznie orientacyjny. Autorzy tej strony nie ponoszą odpowiedzialności za jakość tłumaczenia maszynowego.

Jak znaleźć mediatora w Słowenii?

Ministerstwo Sprawiedliwości i Administracji Publicznej prowadzi centralny rejestr mediatorów pracujących w ramach programów sądowych na mocy ustawy o alternatywnym rozstrzyganiu sporów w sprawach sądowych. Wykazy mediatorów pracujących pod auspicjami różnych organizacji pozarządowych można znaleźć na stronach internetowych tych organizacji, np.:

Czy dostęp do bazy mediatorów jest bezpłatny?

Tak, dostęp do bazy danych jest bezpłatny.

W jaki sposób znaleźć mediatora w Słowenii

Mediatora w Słowenii można znaleźć korzystając ze stron internetowych:

Ciekawe strony

Mediacja w Słowenii
Mediacja w Słowenii

Ostatnia aktualizacja: 23/03/2018

Za wersję tej strony w języku danego kraju odpowiada właściwe państwo członkowskie. Tłumaczenie zostało wykonane przez służby Komisji Europejskiej. Jeżeli właściwy organ krajowy wprowadził jakieś zmiany w wersji oryginalnej, mogły one jeszcze nie zostać uwzględnione w tłumaczeniu. Komisja Europejska nie przyjmuje żadnej odpowiedzialności w odniesieniu do danych lub informacji, które niniejszy dokument zawiera, lub do których się odnosi. Informacje na temat przepisów dotyczących praw autorskich, które obowiązują w państwie członkowskim odpowiedzialnym za niniejszą stronę, znajdują się w informacji prawnej.