Dėmesio! Šiame puslapyje originalo kalba (prancūzų) neseniai atlikta pakeitimų. Puslapį jūsų pasirinkta kalba šiuo metu rengia mūsų vertėjai.
Jis jau išverstas į šias kalbas.
Swipe to change

Nacionalinė teismų praktika

Liuksemburgas

Šiame puslapyje pateikiama informacija apie Liuksemburgo teismų praktiką.

Turinį pateikė
Liuksemburgas
Oficialaus vertimo rodoma kalba nėra.
Čia galite susipažinti su šio teksto vertimu, atliktu mašininio vertimo priemone. Turėkite omenyje, kad jis skirtas tik padėti suprasti tekstą. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.

Teismų praktika, su kuria galima susipažinti interneto svetainėje

Sprendimų pristatymas / Antraštės

Teismų sprendimai internete skelbiami pagal teismo sprendimo datą arba numerį.

Formatas

Teismų praktika pateikiama Word arba PDF dokumentų formatu.

Teismai

Teisingumo ministerijos interneto svetainėje yra Konstituciniam Teismui skirtas skyrelis, kuriame taip pat galima rasti šio teismo sprendimų sąrašą.

Liuksemburgo administracinio pirmosios instancijos teismo ir administracinio apeliacinio teismo interneto svetainėje taip pat yra šių dviejų instancijų teismų sprendimų duomenų bazė.

Teisinės administracijos svetainėje galima susipažinti su Konstitucinio Teismo, Kasacinio teismo ir administracinio pirmosios instancijos teismo ir administracinio apeliacinio teismo sprendimais (užtikrinant anonimiškumą).

Kitos procedūros

Informacija taip pat pateikiama apie

  • apeliacinius skundus,
  • bylos statusą (pvz., tebenagrinėjama),
  • apeliacinių procesų baigtį,
  • priimtų sprendimų neskundžiamumą,
  • kitus procesus Konstituciniame Teisme, administraciniame pirmosios instancijos teisme ir administraciniame apeliaciniame teisme.

Aukščiausiojo Teismo, Konstitucinio Teismo, administracinio pirmosios instancijos teismo ir administracinio apeliacinio teismo praktika skelbiama Liuksemburgo teisingumo portale, administracinių teismų interneto svetainėje.

Skelbimo taisyklės

Konstitucinės bylos turi būti skelbiamos oficialiajame leidinyje („Mémorial“).

Susijusios nuorodos

Administracinių teismų interneto svetainė

Teisingumo ministerija

Liuksemburgo teisingumo portalas

Paskutinis naujinimas: 10/06/2016

Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.