Dėmesio! Šiame puslapyje originalo kalba (švedų) neseniai atlikta pakeitimų. Puslapį jūsų pasirinkta kalba šiuo metu rengia mūsų vertėjai.
Jis jau išverstas į šias kalbas: danųgraikųanglųlenkų.
Swipe to change

Europos mokėjimo įsakymo procedūros atveju taikomi teismo mokesčiai

Švedija

Turinį pateikė
Švedija
Oficialaus vertimo rodoma kalba nėra.
Čia galite susipažinti su šio teksto vertimu, atliktu mašininio vertimo priemone. Turėkite omenyje, kad jis skirtas tik padėti suprasti tekstą. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.

Įvadas

Kokie mokesčiai taikomi?

Kiek turiu mokėti?

Kas bus, jeigu laiku nesumokėsiu teismo mokesčių?

Kaip galiu sumokėti teismo mokesčius?

Ką turiu daryti sumokėjęs?

Įvadas

Švedijoje taikomos normos dėl Europos mokėjimo įsakymo atveju mokamo prašymo mokesčio yra:

Įstatymo (2008:879) dėl Europos mokėjimo įsakymo § 5 straipsnis. Europos mokėjimo įsakymo prašantis asmuo privalo sumokėti prašymo mokestį. Vyriausybė gali priimti reglamentavimo nuostatas dėl mokesčio sumos.

Prašymo mokestis turi būti sumokamas iš anksto.

Jeigu pareiškėjas nevykdo nurodymo sumokėti prašymo mokestį, prašymas atmetamas.

Reglamento (2008:892) dėl Europos mokėjimo įsakymo § 3 straipsnis. Mokėdamas prašymo mokestį, pareiškėjas turi nurodyti atsakovo asmens kodą arba organizacijos registracijos numerį.

Mokėjimą Švedijos vykdymo institucijai galima atlikti elektroniniu būdu, naudojantis nurodytais sąskaitos duomenimis.

Kokie mokesčiai taikomi?

Jeigu Švedijoje prašote Europos mokėjimo įsakymo, turite sumokėti prašymo mokestį. Prašymo mokestis turi būti sumokamas iš anksto. Tai reiškia, jog prašymo mokestis turi būti sumokėtas, kad Švedijos vykdymo institucija pradėtų nagrinėti prašymą dėl Europos mokėjimo įsakymo. Mokėjimas atliekamas pateikiant A formos prašymą. Kai pateiksite prašymą, gausite Švedijos vykdymo institucijos nurodymą su informacija, kaip sumokėti prašymo mokestį. Nurodymo negausite, jeigu prie prašymo jau pridėjote įrodymą, kad prašymo mokestis yra sumokėtas į Švedijos vykdymo institucijos sąskaitą.

Kiek turiu mokėti?

Šiuo metu turite sumokėti 300 SEK prašymo mokestį.

Kas bus, jeigu laiku nesumokėsiu teismo mokesčių?

Jeigu prašymo mokestis nesumokamas laiku, prašymas atmetamas dar nepradėjus jo nagrinėti.

Kaip galiu sumokėti teismo mokesčius?

Prašymo mokestį dėl Europos mokėjimo įsakymo galima sumokėti naudojantis toliau nurodytais sąskaitos duomenimis. Atlikdami mokėjimą, mokėjimo paskirtyje nurodykite bylos numerį, atsakovo asmens kodą arba organizacijos registracijos numerį:

  • Taip pat žiro: 95 59 39-4
  • IBAN: SE50 9500 0099 6034 0955 9394
  • BIC: NDEASESS

Ką turiu daryti sumokėjęs?

Laiku sumokėjęs prašymo mokestį, nieko neprivalote daryti. Švedijos vykdymo institucija stebi mokėjimo gavimą. Kai mokėjimas įtraukiamas į apskaitą, Švedijos vykdymo institucija pradeda nagrinėti prašymą dėl Europos mokėjimo įsakymo.

Paskutinis naujinimas: 09/11/2020

Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.