Žalos atlyginimas nusikaltimų aukoms

Suomija

Turinį pateikė
Suomija

KOMPETENTINGŲ TEISMŲ IR INSTITUCIJŲ PAIEŠKA

Ši paieškos priemonė jums padės nustatyti, į kokių teismų arba institucijų kompetencijos sritį patenka konkretus Europos teisės aktas. Atkreipiame jūsų dėmesį į tai, kad nors buvo padaryta viskas stengiantis užtikrinti rezultatų tikslumą, vis dėlto gali pasitaikyti išimtinių atvejų, kai kompetencijos nustatyti nepavyks.

Suomija

Žalos atlyginimas nusikaltimų aukoms


*būtina nurodyti

Prašymų perdavimo kalbos

Suomių, švedų ir anglų.

Prašymų kompensacijoms gauti blankai

Prašymo forma:

Prašymo forma (suomių k.) PDF (315 Kb) fi

Prašymo forma (švedų k.) PDF (377 Kb) fi

Prašymo forma (anglų k.) PDF (299 Kb) fi

Dokumentų rinkinio ir prašymo formos parengimas ir pateikimas:

Prašymą galite pateikti elektroniniu būdu naudodamiesi saugia žinučių paslauga https://turvaviesti.valtiokonttori.fi/ arba paštu adresu: Valtiokonttori, PL 550, 00054 Valtiokonttori

Kompensacijos galite prašyti kreipdamiesi į mūsų internetinę klientų aptarnavimo tarnybą. Naudojame saityno paslaugą Suomi.fi, kuri yra bendra valdžios institucijoms skirta identifikavimo paslauga. Tapatybei nustatyti galite naudoti savo Suomijos banko kodus, patvirtinimo mobiliąją programėlę arba tapatybės kortelę.

https://asiointipalvelu.valtiokonttori.fi/etusivu/.

Paskutinis naujinimas: 21/02/2024

Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.