Kompensata dla ofiar przestępstw

Cypr

Autor treści:
Cypr

Języki, w jakich należy sporządzać wnioski

Język grecki i angielski

Formularze wniosków o odszkodowanie

Formularze wniosków oraz informacje dotyczące kompensaty są dostępne w językach greckim i angielskim w biurach departamentu Służb Ubezpieczeń Społecznych lub na jego stronie internetowej: http://www.mlsi.gov.cy/sid.

Formularz wniosku można złożyć osobiście lub przesłać pocztą na następujący adres: Służby Ubezpieczeń Społecznych (Ypiresíes Koinonikón Asfalíseon) Leoforos Lordou Vyronos 7, 1465, Nikozja, Cypr

Ostatnia aktualizacja: 23/01/2023

Za wersję tej strony w języku danego kraju odpowiada właściwe państwo członkowskie. Tłumaczenie zostało wykonane przez służby Komisji Europejskiej. Jeżeli właściwy organ krajowy wprowadził jakieś zmiany w wersji oryginalnej, mogły one jeszcze nie zostać uwzględnione w tłumaczeniu. Komisja Europejska nie przyjmuje żadnej odpowiedzialności w odniesieniu do danych lub informacji, które niniejszy dokument zawiera, lub do których się odnosi. Informacje na temat przepisów dotyczących praw autorskich, które obowiązują w państwie członkowskim odpowiedzialnym za niniejszą stronę, znajdują się w informacji prawnej.