Kompensata dla ofiar przestępstw

Finlandia

Autor treści:
Finlandia

WYSZUKIWANIE WŁAŚCIWYCH SĄDÓW I URZĘDÓW

Za pomocą tej wyszukiwarki można wyszukiwać sądy i urzędy posiadające kompetencje w odniesieniu do konkretnych europejskich instrumentów prawnych. Należy pamiętać o tym, że choć dokładamy wszelkich starań, aby wyniki były jak najdokładniejsze, mogą istnieć wyjątki, w przypadku których kompetencje nie zostały określone.

Finlandia

Odszkodowania dla ofiar przestępstw


*pole musi zostać wypełnione

Języki, w jakich należy sporządzać wnioski

Fiński, szwedzki i angielski.

Formularze wniosków o odszkodowanie

Formularz wniosku:

Formularz wniosku (w jęz. fińskim) PDF (315 Kb) fi

Formularz wniosku (w jęz. szwedzkim) PDF (377 Kb) fi

Formularz wniosku (w jęz. angielskim) PDF (299 Kb) fi

Jak skompletować i złożyć dokumenty wraz z wnioskiem

Wniosek można złożyć drogą elektroniczną za pomocą bezpiecznej usługi e-mail https://turvaviesti.valtiokonttori.fi/ lub pocztą: Valtiokonttori, PL 550, 00054 Valtiokonttori

Wniosek o kompensatę można również złożyć za pośrednictwem internetowego serwisu obsługi klienta. Organy finlandzkie korzystają z serwisu Suomi.fi – wspólnej usługi identyfikacji dla organów publicznych. Do potwierdzenia tożsamości można użyć swoich kodów do fińskich banków, telefonu komórkowego lub karty identyfikacyjnej.

https://asiointipalvelu.valtiokonttori.fi/etusivu/.

Ostatnia aktualizacja: 21/02/2024

Za wersję tej strony w języku danego kraju odpowiada właściwe państwo członkowskie. Tłumaczenie zostało wykonane przez służby Komisji Europejskiej. Jeżeli właściwy organ krajowy wprowadził jakieś zmiany w wersji oryginalnej, mogły one jeszcze nie zostać uwzględnione w tłumaczeniu. Komisja Europejska nie przyjmuje żadnej odpowiedzialności w odniesieniu do danych lub informacji, które niniejszy dokument zawiera, lub do których się odnosi. Informacje na temat przepisów dotyczących praw autorskich, które obowiązują w państwie członkowskim odpowiedzialnym za niniejszą stronę, znajdują się w informacji prawnej.