-
Euroopa õigusalase koostöö võrgustiku tutvustus
EJN (kriminaalasjades) on ELi liikmesriikide kontaktpunktide võrgustik. Kontaktpunktiks on valitud kesk- või muu pädev asutus, kes täidab konkreetseid ülesandeid kriminaalasjades tehtava õigusalase koostöö valdkonnas.
-
Justiitsatlas kriminaalasjades
Euroopa õigusalase koostöö võrgustiku justiitsatlas aitab Teil leida taotletava koostöö liigist („meetmest“) olenevalt pädeva asutuse, kellega tuleb võtta ühendust õigusalase koostöö taotlemiseks kriminaalasjades.
-
Kompendium
Kompendiumit kasutatakse ELi riikide vahelise õigusalase koostöö taotluste koostamiseks.
-
Euroopa õigusalase koostöö võrgustiku raamatukogu
Euroopa kriminaalasjades tehtava õigusalase koostöö võrgustiku raamatukogu on loodud selleks, et pakkuda õiguspraktikutele kõiki kättesaadavaid dokumente, mis on seotud ELi õigusaktidega kriminaalasjades tehtava õigusalase koostöö valdkonnas. Õigusalase koostöö võrgustiku raamatukogu sisaldab ka teiste institutsioonide (Euroopa Nõukogu, ÜRO) asjakohaseid dokumente.
-
Fiches Belges
Fiches Belges on vahend, mille kaudu antakse praktilist teavet kriminaalasjades tehtavas õigusalases koostöös kasutatavate konkreetsete meetmete kohta.
-
Teave riikide kohtusüsteemide kohta
Euroopa õigusalase koostöö võrgustiku lehel „Teave riikide kohtusüsteemi kohta“ on lingid, mis sisaldavad teavet võrgustikuga ühinenud riikide kohtusüsteemi kohta.
-
Koostöö EList väljaspool asuvate riikide ja õigusvõrgustikega
Lisaks tihedatele suhetele ELi kandidaatriikide ja ELiga assotsieerunud riikidega on Euroopa õigusalase koostöö võrgustik loonud suhted veel muude õigusvõrgustikega kogu maailmas ja paljude EList väljaspool asuvate riikidega.