Uždaryti

JAU VEIKIA PORTALO BETA VERSIJA!

Apsilankykite beta versijos Europos e. teisingumo portale ir išsakykite, ką apie jį manote!

 
 

Naršymo kelias

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Įmonių registrai


ES bendrojoje rinkoje nemažai įmonių išplėtė savo veiklą už savo valstybių sienų ribų. Nuo 2017 m. birželio mėn. visų ES šalių įmonių registrai yra sujungti tarpusavyje ir juose galima atlikti paiešką.


Įmonių registrai

Be to, per pastarąjį dešimtmetį Europos Sąjungos Teisingumo Teismo praktikoje įmonėms suteikta galimybė įsisteigti vienoje valstybėje narėje, o veiklą (iš dalies arba visiškai) vykdyti kitoje.

Sąvoka įmonių registras apima nacionalinius prekybos registrus, įmonių registrus ir visus kitus registrus, kuriuose pagal Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasDirektyvą Nr. 2009/101/EB saugoma ir viešai skelbiama informacija apie įmones.

Daugiau informacijos apie europinius įmonių registrus ir nacionalinius įmonių registrus rasite atitinkamuose šios svetainės skyriuose.


Šį puslapį tvarko Europos Komisija. Šiame tinklalapyje pateikta informacija nebūtinai atitinka Europos Komisijos oficialią poziciją. Europos Komisija neprisiima atsakomybės ar įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą informaciją arba duomenis. Informacija apie ES tinklalapių autorių teises pateikiama teisiniame pranešime.

Paskutinis naujinimas: 22/01/2019