Zamknij

PORTAL JEST JUŻ DOSTĘPNY W WERSJI BETA!

Odwiedź europejski portal „e-Sprawiedliwość” w wersji beta i powiedz nam, co o nim myślisz!

 
 

Ścieżka nawigacji

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Kompensata dla ofiar przestępstw - Cypr


Języki, w jakich należy sporządzać wnioski

Formularze wniosków o odszkodowanie

Języki, w jakich należy sporządzać wnioski

Język grecki i angielski

Formularze wniosków o odszkodowanie

Formularze wniosków oraz informacje dotyczące kompensaty są dostępne w językach greckim i angielskim w biurach departamentu Służb Ubezpieczeń Społecznych lub na jego stronie internetowej: http://www.mlsi.gov.cy/sid.

Formularz wniosku można złożyć osobiście lub przesłać pocztą na następujący adres: Służby Ubezpieczeń Społecznych (Ypiresíes Koinonikón Asfalíseon) Leoforos Lordou Vyronos 7, 1465, Nikozja, Cypr


Za wersję tej strony w języku danego kraju odpowiada właściwe państwo członkowskie. Tłumaczenie zostało wykonane przez służby Komisji Europejskiej. Jeżeli właściwy organ krajowy wprowadził jakieś zmiany w wersji oryginalnej, mogły one jeszcze nie zostać uwzględnione w tłumaczeniu. Komisja Europejska nie przyjmuje żadnej odpowiedzialności w odniesieniu do danych lub informacji, które niniejszy dokument zawiera, lub do których się odnosi. Informacje na temat przepisów dotyczących praw autorskich, które obowiązują w państwie członkowskim odpowiedzialnym za niniejszą stronę, znajdują się w informacji prawnej.

Ostatnia aktualizacja: 18/04/2019