Bezárás

MÁR ELÉRHETŐ A PORTÁL BÉTA VERZIÓJA!

Látogasson el az európai igazságügyi portál béta verziójának felületére, és mondja el nekünk, milyennek találja!

 
 

Navigációs útvonal

  • Főoldal
  • ...
  • ...
  • ...
  • Az európai fizetési meghagyásos eljárással kapcsolatos bírósági illetékek

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Europos mokėjimo įsakymo procedūros atveju taikomi teismo mokesčiai - Bulgarija

Ez az oldal gépi fordítás eredménye – a fordítás minőségét nem áll módunkban garantálni.

Az értékelés alapján ennek a fordításnak a minősége: nem megbízható

Ön szerint használható ez a fordítás?


Įvadas

Koks yra galiojantis tarifas?

Kiek turiu mokėti?

Kas atsitinka, jeigu nemokėsite įmokų laiku?

Kaip galiu mokėti teismo mokesčius?

Ką turėčiau daryti, sumokėjus mokesčius?

Įvadas

Nuostatos dėl žyminių mokesčių ir išlaidų civilinėse bylose, įskaitant Europos mokėjimo įsakymo procedūra reglamentuojama Civilinio proceso kodekso ir tarifų valstybės surenkamų mokesčių teismai pagal Civilinio proceso kodekso (GPK).

Mokėjimo įsakymas:

„8 SKYRIUS. Mokesčiai ir išlaidos, I skirsnis – vertės,

Kainos искачл. 68.
Pinigų vertinimo bylos dalykas yra ieškinio vertei.

Искачл kainų suma. 69.
(1) Suma nustatyta ginčo vertės yra: 1. ieškiniuose dėl piniginių reikalavimų, suma;

Kainų nustatymas искачл. 70.
(1) Tiksli suma turi būti nurodyta skundo pateikėjas. Klausimų, susijusių su paraiškos gali būti atsakovas, arba teismas, kuris savo iniciatyva ne vėliau kaip per pirmąjį posėdį. Jei nurodyta suma yra nerealistiška, teismas nustato paraiškos (2).
Teismo nutartis dėl to padidėja išlaidos teiginys gali būti taikomas atskirąjį skundą (3).
Į veiksmus, kurių vertinimas yra problema, darydama savo teiginį dėl ieškinio, kurį nustatė Audito Rūmai, ir reikės papildomų mokesčių arba perviršio kaina, kurią nustatė Teisingumo Teismas priimdamas sprendimą.

II skirsnis – valstybinių mokesčių ir rinkliavų

Įsipareigojimo mokesčiai ir разноскичл. 71.
(1) Kai paraiška negali būti vertinamas teismo mokesčius nustato teismas. Kai teiginys yra неоценяем, Valstybės rinkliavos suma nustatoma съда.държавни таксичл. 73.

(3) Kiekis, skaičiuojamas apsaugos paraiškos pateikimo arba ją atitaisyti ir dokumento išdavimo, už kurias mokami mokesčiai, pagal tarifą, kurį tvirtina Ministrų Taryba.

Priedų молбачл. 128.
Su paraiška turi būti įteiktos: 1. įgaliojimą, jeigu paraišką teikia pagal įgaliojimą, 2 dokumentas, patvirtinantis valstybės rinkliavos ir išlaidos; 3 paraiškos kopijas ir jo priedai, po vieną kiekvienai atsakovei.


Patikrinti молбачл. 129.
(1) Audito Rūmai tikrina, ar teisingai taikoma. (2)
Jei paraiška neatitinka šio straipsnio 1 dalyje nurodytų reikalavimų, 127 straipsnis ir 128 straipsnis, pareiškėjui pranešama per vieną savaitę ištaisyti bet kokius pažeidimus, ir galimybę gauti teisinę pagalbą, jei reikia, šią teisę. Kai ieškovo adresas nenurodytas ir nėra žinoma, Teisingumo Teismas nusprendė, kad pranešimas teikiamas tvirtinti pranešimą tam skirtoje vietoje, teismas per vieną savaitę (3).
Ta pati nuostata galioja, jeigu neatitikimai yra nustatyti vykstant procesui. Todėl ieškinys laikomas pareikštu dieną gavusi prašymą. Nuo sugrąžinimo paraiškos gali būti teikiamos privataus kaltinimo, iš kurių kopija turi būti atliekama nepateikiamas.“

Tarifo valstybinių mokesčių, teismų renkamų pagal Civilinio proceso kodeksą „itakcи surinkti teisminėje 1 str..


Dėl prašymo taikyti ir trečiųjų šalių teises, dar vienas mokėjimas turi būti 4 proc. vertės, bet ne mažiau kaip 50 BGN suma.

13 straipsnis. Ant paraiškos išduoti sertifikatą, yra mokama taip: 2 sertifikatą išduoti Europos mokėjimo orderį ir paskelbti jį vykdytinu (skola – 40 tūkst. BGN;“

Žyminių mokesčių gali vykti tik banko pavedimu į teismo sąskaitą.

Koks yra galiojantis tarifas?

Suma, renkama apie prašymo pateikimo. Būtina paraišką, pareiškėjas privalo kartu pateikiamas dokumentas, patvirtinantis valstybės rinkliavos ir išlaidos.

Kiek turiu mokėti?

Prašyme išduoti Europos mokėjimo įsakymą, ir teismo sprendimo paskelbimas vykdytinu лв.съдебната paraiškos mokestis – 40, ir paprašyti trečiosios šalies teisių paprastame civiliniame procese yra 4 proc. reikalavimo sumos, bet ne mažiau nei 50 BGN sumą už piniginius reikalavimus, prašoma suma.
Kilus prieštaravimui dėl šio prašymo dėl mokėjimo įsakymo ir aiškiai nutarė siekti bendrojo civilinio proceso tvarka, ieškovas turi pateikti į teismo sąskaitą likutinį mokestį už įprastinius teisės pripažinimo.

Kas atsitinka, jeigu nemokėsite įmokų laiku?

Tuo atveju, kai ieškovo reikalavimas nėra pridėti prie paraiškos dokumentų, įrodančių, kad valstybė sumokėjo mokėtiną mokestį, yra neteisingas. Šiuo atveju teismas siunčia prašytojui pranešimą kartu su nurodymu sumokėti per vieną savaitę. Kai ieškovo adresas nenurodytas ir nėra žinoma, Teisingumo Teismas nusprendė, kad pranešimas teikiamas tvirtinti pranešimą tam skirtoje vietoje už vieną седмица.ако pareiškėjas sumoka ne valstybės rinkliavą vienos savaitės terminą pateikti turi būti grąžinami, bet jei adresas nežinomas, turi likti Teismo kanceliarijos pareiškėjas.
Tokiais atvejais turi būti nutrauktas.

Kaip galiu mokėti teismo mokesčius?

Žyminių mokesčių gali vykti tik banko pavedimu į teismo sąskaitą, mokėjimo paskirtyje nurodant dokumentas turi būti pateiktas teisėjas arba teisėjai, teismo kanceliarijai. Žyminiai mokesčiai gali būti mokami grynaisiais pinigais teisme. Kiekvienas teismas, yra sudaręs sutartį su banku, sprendžia teismas. Banko ataskaitos skelbiamos interneto svetainėje teismų.

Ką turėčiau daryti, sumokėjus mokesčius?

Žyminių mokesčių gali vykti tik banko pavedimu į teismo sąskaitą, mokėjimo paskirtyje nurodant dokumentas turi būti pateiktas teisėjas arba teisėjai, teismo kanceliarijai.


Tai teksto mašininis vertimas. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.

Paskutinis naujinimas: 03/02/2016