Bezárás

MÁR ELÉRHETŐ A PORTÁL BÉTA VERZIÓJA!

Látogasson el az európai igazságügyi portál béta verziójának felületére, és mondja el nekünk, milyennek találja!

 
 

Navigációs útvonal

  • Főoldal
  • ...
  • ...
  • ...
  • Az európai fizetési meghagyásos eljárással kapcsolatos bírósági illetékek

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Tiesas izdevumi Eiropas maksājuma procedūrā - Bulgārija

Ez az oldal gépi fordítás eredménye – a fordítás minőségét nem áll módunkban garantálni.

Az értékelés alapján ennek a fordításnak a minősége: nem megbízható

Ön szerint használható ez a fordítás?


Ievads

Kādas ir piemērojamās likmes?

Cik liela ir ES?

Kas notiek, ja nesamaksājat nodevas laikā?

Kā es varu samaksāt tiesas nodevas?

Ko darīt pēc maksājumiem?

Ievads

Noteikumus, lai apmaksātu tiesas nodevas un izmaksas civilajā tiesvedībā, piemēram, Eiropas maksājuma rīkojuma procedūra ir reglamentēta Civilprocesa kodeksa un tarifu par valsts nodevām, ko iekasē tiesas saskaņā ar Civilprocesa kodeksa (GPK).

Civilprocesa kodekss:

“8. nodaļa — maksas un izdevumi, I iedaļa — prasības

Cenas искачл. 68.
Monetārs novērtējums par lietas priekšmetu ir prasījuma vērtība.

Daudzuma cena искачл. 69.
(1) Par strīda vērtība ir: 1. darbību attiecībā uz naudas prasījumiem — summu;

Cenu noteikšana искачл. 70.
(1) Summa ir norādījis prasītājs. Jautājumi par pieteikumu var palielināt ar atbildētāju vai pēc savas ierosmes ne vēlāk kā pirmajā sēdē. Ja norādītās summas ir nereāls, tiesa nosaka pieteikumu. (2)
Tiesas rīkojums, kas palielina izmaksas pieprasījumu, var būt vajadzīga iepriekšēja Apelāciju. (3)
Darbībās, kuru novērtējums ir grūtības laikā, kad iesniegta viņu prasība, prasījuma summu aprēķina tiesā un pēc tam pieprasīt papildu maksu vai peļņas pārpalikumu, cenu, ko noteica Tiesa lietas izlemšanā.

II iedaļa — valsts nodevas un maksas

Pienākums attiecībā uz maksām un разноскичл. 71.
(1) Ja pieteikumu nevar novērtēt, tiesas nodevas nosaka tiesa. Ja kāda norāde ir неоценяем, valsts nodevas apmēru nosaka съда.държавни таксичл. 73.

(3) To summa tiek iekasēta par jāiesniedz aizsardzības pieteikums vai tiesību aizsardzību un par dokumenta izsniegšanu, par kuriem maksas tiek iekasētas saskaņā ar tarifu, ko apstiprinājusi Ministru padome.

Pielikumos молбачл. 128.
Pieteikumam pievieno: 1. pilnvaru laikā, kad iesniedz pieteikumu, 2. dokuments, kas apstiprina valsts nodevas un izdevumi; 3. pieteikuma kopijas un tā pielikumos, par katru atbildētāju.


Pārbaudīt молбачл. 129.
(1) Tiesa pārbauda pieteikuma pareizību. (2)
Ja pieteikums neatbilst prasībām, kas minētas 127. pants 1. punkts un 128. pants prasītājam paziņo vienas nedēļas laikā, lai novērstu pārkāpumus, un iespēja saņemt juridisko palīdzību, ja nepieciešams, un šīs tiesības. Ja prasītāja adrese nav un nav zināma, ziņojums tiek sagatavots paziņojums, uzliekot tam speciāli paredzētā daļā tiesā nedēļas laikā (3).
To pašu piemēro, ja neatbilstība ir noskaidrots tiesvedības laikā. Tiek uzskatīts, ka prasības celšanas dienā, kad Līgumslēdzējs saņēmis grozījumi piemērošanā. Pret atgriešanos privātajā pieteikumu var iesniegt sūdzību, kuras kopija jānosūta neuzrāda.”

Tarifu par valsts nodevām, ko iekasē tiesas saskaņā ar Civilprocesa kodeksa “itakcи iekasēt tiesas procesu 1.pants.


Iesniedzot pieteikumu, pieteikumu un lūgt trešās puses tiesības ar citu maksu 4 procentiem no vērtības, bet ne mazāks par BGN 50.

13. pants. Par sertifikāta pieteikumu, ir jāmaksā šādi: 2 sertifikāta izdošana par Eiropas maksājuma rīkojuma izdošana un izpildāmības pasludināšana — BGN 40;”

Tiesas izdevumu apmaksa, var veikt tikai ar bankas pārskaitījumu uz tiesas kontu.

Kādas ir piemērojamās likmes?

To summa tiek iekasēta par pieprasījuma iesniegšana. Tas ir nepieciešams, lai pieteikuma iesniedzējs ir jāpievieno dokuments, kas apliecina valsts nodevas un izmaksas.

Cik liela ir ES?

Pieteikumā Eiropas maksājuma rīkojumam un izpildāmības pasludināšana — 40 лв.съдебната pieteikuma maksa, kā arī pieprasīt trešās puses tiesības parastajā civilprocesā ir 4 procenti no prasības summas, bet ne mazāks par BGN 50 prasījuma summu, darbības attiecībā uz naudas prasījumiem ir pieprasīto summu.
Ja iebilduma pieteikums maksājuma rīkojumu un skaidri vienojušās par tālāku virzību uz vispārējo civilo tiesvedību, prasītājs pieņem tiesas vērā atlikušo nodokļa summu par parastiem deklaratīva tiesvedība.

Kas notiek, ja nesamaksājat nodevas laikā?

Ja pieprasītājam, ja pieprasījums nav jāpievieno pieteikumam dokumentālu pierādījumu par to, ka ir samaksāta valsts nodokļu atmaksas pieteikums ir nepareizs. Šajā gadījumā Civildienesta tiesa nosūta pieteikuma iesniedzējam paziņojumu ar norādi, maksāt vienas nedēļas laikā. Ja prasītāja adrese nav un nav zināma, ziņojums tiek sagatavots paziņojums, uzliekot tam speciāli paredzētā daļā, tiesā par vienu седмица.ако prasītājs nav jāmaksā valsts nodeva, ar tiesas pavēstes nedēļu ilgu termiņu, bet ja adrese nav zināma, jo tiesas kancelejas rīcībā pieteikuma iesniedzējam.
Šādos gadījumos tiek izbeigta.

Kā es varu samaksāt tiesas nodevas?

Tiesas izdevumu apmaksa, var veikt tikai ar bankas pārskaitījumu uz tiesas kontu, ar atsauces dokumentu iesniedz tiesnesim/tiesnešiem, Pirmās instances tiesas kancelejā. Tiesas nodevas nevar samaksāt ar naudu tiesā. Katrai tiesai ir līgumu ar banku, kas izskata Tiesa. Bankas konti, tiek publicēts oficiālajā tiesu tīmekļa vietnē.

Ko darīt pēc maksājumiem?

Tiesas izdevumu apmaksa, var veikt tikai ar bankas pārskaitījumu uz tiesas kontu, ar atsauces dokumentu iesniedz tiesnesim/tiesnešiem, Pirmās instances tiesas kancelejā.


Šis ir satura mašīntulkojums. Šīs lapas īpašnieks neuzņemas pilnīgi nekādu atbildību par šī mašīntulkojuma kvalitāti.

Lapa atjaunināta: 03/02/2016