Затваряне

БЕТА ВЕРСИЯТА НА ПОРТАЛА ВЕЧЕ Е НА РАЗПОЛОЖЕНИЕ!

Посетете БЕТА версията на Европейския портал за електронно правосъдие и дайте мнение за вашето посещение!

 
 

Навигационна пътека

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Europos mokėjimo įsakymo procedūros atveju taikomi teismo mokesčiai - Anglija ir Velsas

Тази страница е машинно преведена и качеството ѝ не може да бъде гарантирано.

Качеството на този превод е оценено като: ненадеждно

Мислите ли, че този превод е полезен?


Įvadas

Kokie mokesčiai taikomi?

Kiek turi mokėti?

Kas atsitinka, jei laiku nesumokėjus žyminių mokesčių?

Kaip galiu sumokėti žyminius mokesčius?

Ką daryti po?

Įvadas

Europos mokėjimo įsakymo išdavimo procedūros yra supaprastintos teismo sprendimus dėl neginčytinų reikalavimų tarpvalstybinėse civilinėse ir komercinėse bylose procentines dalis. Tarpvalstybine byla laikoma tokia byla, kai bent vienos iš šalių nuolatinė ar įprastinė gyvenamoji vieta yra kitoje valstybėje narėje nei valstybė narė, kurioje teismo, kuriame pareikštas ieškinys.

Kokie mokesčiai taikomi?

Žyminių mokesčių mokėjimo tam, kad galėtų pateikti prašymą dėl Europos mokėjimo orderio. Jei norite mokėti debeto/kredito kortele atitinkamos kortelės duomenis turėtų būti priedėlyje pateiktą „Prašymas išduoti Europos mokėjimo įsakymo A formos“.

Jei atsirastų būtinybė prie vieno reikalavimo užtikrinimo tikslu, taip pat bus reikalaujama, kad žyminis mokestis. Daugiau informacijos apie tam tikrų rūšių procedūras galima rasti Anglijos ir Velso vykdymo puslapių.https://e-justice.europa.eu/contentPresentation.do?idTaxonomy=52&idCountry=ew&plang=en&member=1

Kiek turi mokėti?

Teismo mokesčiai Anglijoje ir Velse galima rasti informaciniame lapelyje EX50 – civilinės ir šeimos teismo mokesčiaiNuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langashttps://hmctsformfinder.justice.gov.uk/HMCTS/GetLeaflet.do?court_leaflets_id=264

Mokėtinas mokestis grindžiamas ieškinio vertei.

Kad būtų patogiau, toliau pateiktoje lentelėje mokesčiai nuo 2016 m. lapkričio 17 d. yra teisinga. Teismo mokesčiai keičiasi, todėl turėtumėte visada pasitikslinti teisme, teisinis atstovas ir kiti asmenys arba organizacijos, kurie yra susiję, ar mokesčio dydis vis dar toks pat. Šie mokesčiai yra svaras sterlingų (GBP), ekvivalentui apskaičiuoti perskaičiavimo eurais turi būti taikomas tą dieną, kai nori pateikti paraišką.

1.1 Pradėti procesinius veiksmus (įskaitant bylos po to, kai leidimas išleisti suteiktas), siekiant susigrąžinti tam tikrą pinigų sumą tuo atveju, kai teigė:

Mokestis, mokamas (GBP)

A) Neviršija 300 svarų sterlingų

35 GBP

B) Viršija 300 GBP, tačiau neviršija 500 svarų sterlingų

50 GBP

C) Viršija 500 GBP, tačiau neviršija 1,000 svarų sterlingų

70 GBP

(d) Viršija 1,000 GBP, tačiau neviršija 1,500 svarų sterlingų

80 GBP

(e) Viršija 1,500 GBP, tačiau neviršija 3,000 svarų sterlingų

115 GBP

(f) Viršija 3,000 GBP, tačiau neviršija 5,000 svarų sterlingų

205 GBP

(g) Viršija 5,000 GBP, tačiau neviršija 10,000 svarų sterlingų

455 GBP

(h) yra didesnis nei 10,000 GBP, tačiau neviršija 200,000 svarų sterlingų

5 % bylos vertės,

(I) Viršija 200,000 GBP.

10,000 GBP

Jei norite, kad taikinamojo teiginyje papildomo mokesčio mokėti nereikia.

Turite sumokėti žyminį mokestį į teismą ir toliau mokėti žyminius mokesčius, skiriasi ir teismo byla. Jūs galite turėti teisę į „atleidimą nuo mokesčio“ (tai priklauso nuo jūsų asmeninių aplinkybių), tai reiškia, kad jums gali nereikėti mokėti teismo mokesčio arba sumokėti tik jo dalį. Tačiau privalote kreiptis dėl atleidimo nuo kiekvieno teismo proceso metu mokėtino mokesčio atskirai. Pvz., jei kreipiatės dėl atleidimo nuo mokesčio tik pirmą kartą pareiškę ieškinį, būsite atleistas tik nuo šio pirmojo „bylos iškėlimo“ mokesčio. Taip yra todėl, kad nagrinėjant bylą teisme jūsų asmeninės aplinkybės gali pasikeisti, todėl vėliau galite nebeatitikti atleidimo nuo mokesčio reikalavimų. Taip pat galite įgyti teisę į atleidimą nuo mokesčio vykstant bylos nagrinėjimui.

Kas atsitinka, jei laiku nesumokėjus žyminių mokesčių?

Jei ieškovas neatsiunčia užpildyti atitinkamus kredito kortelės duomenis teisingai arba dėl kokių nors priežasčių nevykdo, teismas išsiųs B formą „Prašymas leisti ieškovui papildyti ir (arba) ištaisyti prašymą dėl Europos mokėjimo orderio“ ieškovas prašo, kad galiojanti kredito kortelės duomenis turi pateikti, kad būtų galima sumokėti žyminius mokesčius. Paraiškos nebus imtasi jokių tolesnių, jei mokėjimas negaunamas teisingai.

Kaip galiu sumokėti žyminius mokesčius?

Mokėjimo teismo mokestis sumokamas pateikiant prašymą priimti prejudicinį sprendimą pateikęs teismas teisingai nurodo mokėjimo rekvizitus. Pirmiausia tai turėtų būti daroma pateikiant atitinkamą informaciją apie „Prašymas išduoti Europos mokėjimo įsakymą A forma“.

Mokėjimas paprastai atliekamas debeto/kredito kortele. Ne visi mokėjimo būdai yra A formoje gali būti teisme, į kurį pateikiamas prašymas. Ieškovas turėtų kreiptis į teismą ir patikrinti, kuris mokėjimo būdas gali būti naudojamas.

Be to, gali būti suteikta galimybė mokėti kredito kortele telefonu. Daugelis teismai įrangos mokėjimų kortele tokiu būdu, tačiau atitinkamas teismas pirmiausia turėtų būti kreipiamasi į patvirtinti mokėjimą tokiu būdu.

Elektroninis mokėjimas gali būti pareikštas tik asmuo, turintis JK adresą.

Ką daryti po?

Jeigu paraiška pateikta tinkamai, teismas išduos Europos mokėjimo įsakymo (E forma) atsakovui. Pranešimą klausimas bus išsiųsti tuo pačiu metu ieškovas, gavimo, kartu su mokėjimo operacija

Gavusi paprastai yra 8 x 12 cm, o teismo pavadinimas, pašto adresas, viršuje, o mokėtina suma, mokėjimo data ir laikas (apačioje).

Daugiau informacijos rasite Europos Sąjungos tarpvalstybinio reikalavimųNuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langashttp://www.justice.gov.uk/courts/european-union-cross-border-claims


Tai teksto mašininis vertimas. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.

Paskutinis naujinimas: 09/02/2017