Agħlaq

IL-VERŻJONI BETA TAL-PORTAL ISSA HI DISPONIBBLI!

Żur il-verżjoni BETA tal-Portal Ewropew tal-Ġustizzja Elettronika u agħtina l-feedback dwar l-esperjenza tiegħek!

 
 

Mogħdija tan-navigazzjoni

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Ieškinių dėl nedidelių sumų nagrinėjimo atveju taikomi teismo mokesči - Estija

Din il-paġna ġiet tradotta awtomatikament u l-kwalità tagħha ma tistax tkun garantita.

Il-kwalità ta' din it-traduzzjoni ġiet evalwata bħala: mhux affidabbli

Taħseb li din it-traduzzjoni hi utli?


Įvadas

Kokie mokesčiai taikomi?

Kiek turiu mokėti?

Kas bus, jei reikia laiku sumokėti žyminius mokesčius?

Kaip apmokėti bylinėjimosi išlaidas?

Ką daryti po to, kai buvo atliktas mokėjimas?

Įvadas

Pateikiant Estijos teisme Europos ieškinių dėl nedidelių sumų nagrinėjimo procedūros prašymą, valstybės mokestis mokamas tuo pačiu metu kaip ir nacionalinė paraiška. Civilinio proceso kodeksas ir Valstybinių mokesčių įstatymas, susiję su valstybės mokesčiais ir kitomis procedūrinėmis išlaidomis, reglamentuojami Civilinio proceso kodekse. Valstybės mokesčio ir teismo proceso išlaidas galima padengti tik banko pavedimu.

Kokie mokesčiai taikomi?

Pateikiant prašymą, valstybės rinkliava turi būti sumokėta kaip teismo išlaidos.

Kiek turiu mokėti?

Kai Estijos teisme Europos ieškinių dėl nedidelių sumų nagrinėjimo procedūroje pateikiamas prašymas, teismo mokestis yra toks pat, kaip ir pateikiant nacionalinę paraišką. Valstybės mokesčio suma priklauso nuo reikalingų pinigų sumos. Pavyzdžiui, 500 EUR dydžio valstybės mokestis yra 100 EUR, 1 000 EUR – 175 EUR, o didžiausios – 1 500 EUR, didžiausios – 200 EUR, o 2 000 EUR – 225 EUR – paklausai.

Kas bus, jei reikia laiku sumokėti žyminius mokesčius?

Valstybės mokestis sumokamas iš anksto pateikus prašymą. Jei žyminis mokestis yra nesumokėtas, teismas ieškovui suteikia galimybę per teismo nustatytą terminą sumokėti valstybės rinkliavą. Jei teismo nustatytas žyminis mokestis nesumokamas iki teismo nustatyto galutinio termino, teismas atsisako priimti prašymą.

Kaip apmokėti bylinėjimosi išlaidas?

Mokestį galima sumokėti tik banko pavedimu. Kredito kortelės nepriimamos. Mokėjimo už bet kokius mokėjimus teismams gavėjas yra Finansų ministerija.

Jeigu valstybės mokestis sumokamas iš anksto, turi būti nurodyta kuo tiksliau, už kurį veiksmą mokestis mokamas. Jeigu valstybės mokestis sumokamas per portalą, pvz., per Įmonių registravimo portalą arba naudojant atvirąją elektroninę rinkmeną, mokėjimas visada suteikia unikalų numerį, susietą su konkrečiu reikalavimu.

Daugiau informacijos apie valstybinių mokesčių sąskaitas ir nuorodų numerius teismuose galima rasti Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langas Teismų interneto svetainėje.

Ką daryti po to, kai buvo atliktas mokėjimas?

Būtina pateikti teismui informaciją, patvirtinančią valstybės mokesčio sumokėjimą, kad teismas galėtų patikrinti valstybės mokesčio gavimą. Tokie duomenys yra: mokėtojo vardas ir pavardė arba pavadinimas, banko sąskaita ir sąskaita, į kurią buvo sumokėtas mokestis, buvo sumokėta suma. Teismas gali patikrinti mokėjimą elektroninėmis priemonėmis, todėl išduoti mokėjimo įsakymą, kuriuo įrodomas valstybės mokesčio mokėjimas, išduoti nebūtina. Tačiau teismas prireikus gali jo paprašyti.


Tai teksto mašininis vertimas. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.

Paskutinis naujinimas: 19/09/2019