Затваряне

БЕТА ВЕРСИЯТА НА ПОРТАЛА ВЕЧЕ Е НА РАЗПОЛОЖЕНИЕ!

Посетете БЕТА версията на Европейския портал за електронно правосъдие и дайте мнение за вашето посещение!

 
 

Навигационна пътека

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Ieškinių dėl nedidelių sumų nagrinėjimo atveju taikomi teismo mokesči - Vengrija

Тази страница е машинно преведена и качеството ѝ не може да бъде гарантирано.

Качеството на този превод е оценено като: ненадеждно

Мислите ли, че този превод е полезен?


Įvadas

Kokie mokesčiai taikomi?

Kiek turiu mokėti?

Kokie bus padariniai, jei pateiksiu neturi mokėti teismo mokesčius?

Kaip galiu mokėti teismo mokesčius?

Ką turiu daryti megfizettem nuo mokesčio?

Įvadas

Europos Parlamento ir Tarybos sprendimas, kuriuo nustatoma Europos ieškinių dėl nedidelių sumų nagrinėjimo procedūrą, remiantis 2007 m. liepos 11 d. Reglamentas (EB) Nr. 861/2007 dėl Europos ieškinių dėl nedidelių sumų nagrinėjimo procedūrą žyminiai mokesčiai, kad Vengrijoje taikomas taisykles 1990 m. įstatyme Nr. XCIII dėl žyminių mokesčių; Pagal šias taisykles, buvo pradėta procedūra, kai ieškinio suma, sudaranti 6 proc. mokėtinas mokestis yra antspaudams pašto skyriuose arba valstybės rinkliava mokesčių institucijai. Valstybinė mokesčių institucija taip pat gali būti sumokėta pavedimu į mokestį.

Kokie mokesčiai taikomi?

Inicijuoti teismo procedūrą, mokestis turi būti sumokėtas.

Kiek turiu mokėti?

Jei piniginių reikalavimų, išlaidų deklaracija, įnašai (neskaičiuojant palūkanų), jeigu ieškinys yra nepiniginis, reikalavimo sumą, bet ne mažiau nei 6 % sumos 15.000 mlrd. HUF. Ne HUF valiutos piniginių reikalavimų, paraiškos pateikimo dieną forinto centrinį kursą Europos centrinis bankas, apsvarsčius šį mokestį reikia mokėti.

Kokie bus padariniai, jei pateiksiu neturi mokėti teismo mokesčius?

Pradėjus procedūrą, jei pareiškėjas nesumoka mokesčių, Teismas prašo sumokėti mokestį. Jei pareiškėjas to nepadaro per nurodytą laiką, prašymas atmetamas.

Kaip galiu mokėti teismo mokesčius?

1. Pareiškėjas gali sumokėti žyminius mokesčius žyminio mokesčio. Į illetékbélyeget pašto skyriuose gali būti reikalaujama. Žyminio mokesčio sumokėjimo ir banderolių mokesčių sumos turėtų būti suapvalintos, HUF 50 išbraukiamas, o likusią dalį – 50 HUF ir 100 mlrd. HUF suma turėtų būti atsižvelgta.

2. Ieškovė Teismo mokesčiai, kuriuos valstybės narės mokesčių institucija gali mokėti mokestį apskaičiavimo pagrindą. Šiuo atveju paraiškos kopija pateikiama valstybinei mokesčių institucijai, o mokesčio, valstybinei mokesčių institucijai pasinaudojant pinigines perlaidas arba valstybės mokesčių administratorius, sąskaitos numeris ir, jei įmanoma, prekybos ar paslaugų įmonės taip pat gali būti mokamos. Taikymo procedūrų rinkliavą, Nacionalinė mokesčių ir muitinės įstaiga – bet koks County (Budapeštas) adóigazgatósįgįhoz galima teikti.

Ką turiu daryti megfizettem nuo mokesčio?

  1. Žyminio mokesčio sumokėjimo atveju illetékbélyeget antspaudus ant paraišką ir po to pateikė Teisingumo Teismui prašymą. Taikant illetékbélyeget įtírnia priklijuotas prie kliento ar bet kokio kito žymens, neturėtų būti taikomas.
  2. Reikalaudama sumokėti teismo mokesčius, valstybinei mokesčių institucijai perduoda ji ieškinio, pateikiant ieškinį Teisingumo Teisme.

Tai teksto mašininis vertimas. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.

Paskutinis naujinimas: 03/02/2016