Uždaryti

JAU VEIKIA PORTALO BETA VERSIJA!

Apsilankykite beta versijos Europos e. teisingumo portale ir išsakykite, ką apie jį manote!

 
 

Naršymo kelias

  • Pradžia
  • ...
  • ...
  • ...
  • Ieškinių dėl nedidelių sumų nagrinėjimo atveju taikomi teismo mokesči

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Kohtukulud seoses väiksemate kohtuvaidluste menetlusega - Ungari

Šis puslapis išverstas mašininio vertimo priemone ir jo kokybė negali būti užtikrinta.

Šio vertimo kokybė: nepatikima

Ar šis vertimas Jums naudingas?


Sissejuhatus

Milliseid tasusid kohaldatakse?

Kui palju tuleb maksta?

Mis juhtub, kui ma ei ole kohtulõivu tasuda?

Kuidas ma saan kohtulõivu tasuda?

Mida pean tegema pärast megfizettem maksu?

Sissejuhatus

Euroopa Parlamendi ja nõukogu määrus, millega kehtestatakse Euroopa väiksemate kohtuvaidluste menetlus, mis põhineb 11. juuli 2007. aasta määruse (EÜ) nr 861/2007 väiksemate kohtuvaidluste jõustamiseks algatatud menetluses kohtukulude tasumine on Ungaris 1990. aasta XCIII seaduse; Nende eeskirjade kohaselt alustati menetlust nõude väärtusega, moodustades 6 protsenti makstakse lõivu teel postkontorites pitsatite omandamisel või maksma riigile maksu maksuhaldurile. Maksuhaldur võib ka riigi poolt makstava tasu üle.

Milliseid tasusid kohaldatakse?

Euroopa Kohus menetluse algatamisest, tollimaksu ei maksta.

Kui palju tuleb maksta?

Rahaliste nõuete puhul, mis on seotud osamaksud (välja arvatud intressid) väita, et mitterahalise nõude korral, kui nõude summa, kuid ei ole väiksem kui 6 % hinnangulisest maksumusest 15.000 Ungari forintit. Rahalise nõude väärtus ei ole Ungari, et hagiavalduse esitamise kuupäeval on forint keskpanga pärast seda maksu tuleb tasuda.

Mis juhtub, kui ma ei ole kohtulõivu tasuda?

Menetluse algatamist, kui taotleja lõive ei maksa, jätab kohus nõuab tasu maksmist. Kui taotleja ei ole selleks määratud tähtaja jooksul, lükatakse taotlus tagasi.

Kuidas ma saan kohtulõivu tasuda?

1. Taotleja võib kohtulõivu tasuda tollimaksu tempel. Euroopa illetékbélyeget postkontorites võib olla nõutav. Menetlustasu maksmisest, tuleks tasu summa ümardada nii, et jäetakse välja allpool 50 Ungari forintit ja ülejäänud 50 Ungari forintit ja 100 Ungari forintit tuleks arvesse võtta.

2. Hageja kohtukulud, mida liikmesriigi maksuhaldur võib arvutada töötasu alusel. Sellisel juhul taotluse koopia esitatakse samal ajal riigi maksuhalduri kehtestatud maksu riigi maksuamet, kasutades olemasolevaid maksekorraldused, määratletakse riigi maksuamet, üle kanda pangakonto numbri ja võimaluse korral turustaja võib maksta. Menetlusega seotud tasu kohaldamine, riiklik tolli- ja maksuamet, mis adóigazgatóságához County (Budapest) võib esitada.

Mida pean tegema pärast megfizettem maksu?

  1. Kohtulõivu tasumise korral templitele illetékbélyeget taotluse ja seejärel Euroopa Kohtule taotluse. Liimitud átírnia taotluse illetékbélyeget kliendile või mis tahes tähist ei tuleks kohaldada.
  2. Kehtestades kohtulõivude tasumiseks riigi maksuamet, edastab ta selle väite, mille järel esitada hagi Euroopa Kohtusse.

See on sisu masintõlge. Lehekülje omanik ei vastuta masintõlgitud teksti kvaliteedi eest.

Viimati uuendatud: 03/02/2016