Uždaryti

JAU VEIKIA PORTALO BETA VERSIJA!

Apsilankykite beta versijos Europos e. teisingumo portale ir išsakykite, ką apie jį manote!

 
 

Naršymo kelias

  • Pradžia
  • ...
  • ...
  • ...
  • Ieškinių dėl nedidelių sumų nagrinėjimo atveju taikomi teismo mokesči

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Tiesas izdevumi maza apmēra prasību procedūrā - Ungārija

Šis puslapis išverstas mašininio vertimo priemone ir jo kokybė negali būti užtikrinta.

Šio vertimo kokybė: nepatikima

Ar šis vertimas Jums naudingas?


Ievads

Kādi maksājumi ir piemērojami?

Cik liela ir ES?

Kas notiek, ja nevaru samaksāt tiesas nodevas?

Kā es varu samaksāt tiesas nodevas?

Kas jādara pēc megfizettem nodeva?

Ievads

Eiropas Parlamenta un Padomes Regula, ar ko izveido Eiropas procedūru maza apmēra prasībām, pamatojoties uz Regula (EK) Nr. 861/2007 (2007. gada 11. jūlijs) par maza apmēra prasību tiesvedībā, lai nodrošinātu tiesas nodevu Ungārijā attiecībā uz noteikumiem par nodokļiem 1990. gada Likums XCIII; Saskaņā ar šiem noteikumiem šī procedūra tika uzsākta ar vērtību, kas ir 6 procenti no maksājamo maksu veic, iegūstot spiedogiem, pasts vai nodevas maksājuma valsts nodokļu iestādei. Valsts nodokļu iestāde var nodot arī jāmaksā nodeva.

Kādi maksājumi ir piemērojami?

Uzsākot tiesvedību nodokli maksā.

Cik liela ir ES?

Attiecībā uz naudas prasījumiem, izmaksu pieprasījumu maksājumi (neskaitot procentus) tādas prasības gadījumā, kas nav naudas prasība, summa, bet ne mazāk kā 6 % no aplēstā vērtība — HUF 15.000. Ne HUF izteikti naudas prasījuma, prasības pieteikuma iesniegšanas brīdī forinta maiņas centrālās bankas pēc šī nodeva būtu jāmaksā.

Kas notiek, ja nevaru samaksāt tiesas nodevas?

Procedūras uzsākšanas, ja pieteikuma iesniedzējs nav samaksājis, tiesa pieprasa maksājumu. Ja pieteikuma iesniedzējs to nesamaksā noteiktajā termiņā, pieteikumu noraida.

Kā es varu samaksāt tiesas nodevas?

1. Pieteikuma iesniedzējs var samaksāt tiesas nodevas, nodokļa zīmogs. Ar illetékbélyeget pasta nodaļās var būt nepieciešamas. Tiesas nodevas samaksas zīmogu, atlīdzības summas jānoapaļo tādā veidā, lai HUF 50 svītro un atlikumu HUF 50 līdz HUF 100 būtu jāņem vērā.

2. Prasītāja tiesas nodevas, bet gan valsts nodokļu iestādes var veikt, pamatojoties uz aprēķiniem. Šajā gadījumā pieteikuma kopiju iesniedz valsts nodokļu iestāde vienlaikus uzlikto nodokli valsts nodokļu iestādei, izmantojot pieejamos naudas pārvedumus vai valsts nodokļu iestādes, konta numuru, un, ja iespējams, tirgotājs var atmaksāt. Piemērojot maksas, valsts nodokļu un muitas birojs jebkurā apgabala (Budapešta) adóigazgatóságához var iesniegt.

Kas jādara pēc megfizettem nodeva?

  1. Tiesas nodevas maksājuma gadījumā illetékbélyeget zīmogiem uz tā piemērošanu un pēc tam tā iesniedza tiesā pieteikumu. Pieteikuma illetékbélyeget átírnia pielīmēts pie klienta vai jebkādu apzīmējumu, nebūtu jāpiemēro.
  2. Nosakot, ka tiesas nodevas samaksai, valsts nodokļu iestāde nodod to prasības pieteikums, pēc pieteikuma, ko izskata Tiesa.

Šis ir satura mašīntulkojums. Šīs lapas īpašnieks neuzņemas pilnīgi nekādu atbildību par šī mašīntulkojuma kvalitāti.

Lapa atjaunināta: 03/02/2016