Zavrieť

BETA VERZIA PORTÁLU JE UŽ DOSTUPNÁ!

Navštívte BETA verziu Európskeho portálu elektronickej justície a napíšte nám, čo si o nej myslíte.

 
 

Navigačný riadok

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Ieškinių dėl nedidelių sumų nagrinėjimo atveju taikomi teismo mokesči - Nyderlandai

Ide o strojový preklad tejto stránky - vlastník webovej lokality neručí za jeho kvalitu.

Kvalita tohto prekladu bola ohodnotená ako: nespoľahlivá

Je podľa vás tento preklad užitočný?


ĮVADAS

Koks yra galiojantis tarifas?

Kiek reikės mokėti?

Kas atsitinka laiku nesumokėjus žyminių mokesčių?

Kaip galiu sumokėti žyminius mokesčius?

Ką turėčiau daryti? po mokėjimo

ĮVADAS

Pažanga, padaryta įgyvendinant tarpvalstybinę ieškinių dėl nedidelių sumų nagrinėjimo procedūrą (Reglamentas (EB) Nr. 861/2007, kuris įsigaliojo 2009 m. sausio 1 d.), yra nustatyti, atsižvelgiant į įprastas teritorinės jurisdikcijos taisykles yra kompetentingas. Europos ieškinių dėl nedidelių sumų nagrinėjimo procedūra skirta supaprastinti ir paspartinti tarpvalstybinių ieškinių, kurių suma ne didesnė kaip 2 000 EUR Šis reglamentas taikomas visose Europos Sąjungos valstybėse narėse, išskyrus Daniją.

Bylos šalims Europos ieškinių dėl nedidelių sumų nagrinėjimo procedūra yra alternatyvi valstybių narių įstatymuose numatytoms procedūroms. Sprendimas, priimtas vykdant Europos ieškinių dėl nedidelių sumų nagrinėjimo procedūrą, pripažįstamas ir vykdomas kitoje valstybėje narėje nereikalaujant jo pripažinimo vykdytinu ir nesuteikiant galimybės ginčyti jo pripažinimą.

Europos ieškinių dėl nedidelių sumų nagrinėjimo procedūrai taikyti parengtos standartinės formos. Jas visomis kalbomis galima rasti čia. Norint pradėti procedūrą turi būti užpildyta A forma. Visi susiję pagrindžiantys dokumentai, pavyzdžiui, kvitai, sąskaitos faktūros ir t. t., turėtų būti pridėti prie formos.

Ši procedūra yra rašytinė, tačiau teismas gali nuspręsti, kad būtina surengti žodinį bylos nagrinėjimą. Be to, šiame reglamente nustatyti terminai, kurių turi laikytis šalys ir teismas, kad bylos būtų nagrinėjamos greičiau. Reglamente numatytos septynios standartinės formos. Galite užpildyti elektroninę formą. Taip pat žr., inter alia, su ieškiniais dėl nedidelių sumų.

A forma turi būti nusiųsta jurisdikciją turinčiam teismui. Kai teismas gauna prašymo formą, jis turi užpildyti jam skirtą Atsiliepimo formos dalį. Per 14 dienų nuo prašymo formos gavimo teismas turėtų įteikti atsakovui jo kopiją, kartu su atsiliepimo forma. Atsakovas turi atsakyti per 30 dienų, užpildydamas jam skirtą Atsiliepimo formos dalį. Teismas turi per 14 dienų nusiųsti atsakymo kopiją ieškovui.

Per 30 dienų nuo atsakovo atsiliepimo gavimo (jeigu jis yra) teismas turi arba priimti sprendimą dėl ieškinio dėl nedidelės sumos, arba paprašyti, kad bet kuri šalis pateiktų daugiau informacijos raštu, arba šaukti šalis žodiniam nagrinėjimui. Jeigu surengiamas žodinis nagrinėjimas, nėra būtina būti atstovaujamam advokato.

Turint šią formą (kurią gali prireikti išversti į kitos valstybės narės kalbą) ir sprendimo kopiją, sprendimas yra vykdytinas visose kitose Europos Sąjungos valstybėse narėse nereikalaujant jokių papildomų formalumų. Vienintelė priežastis, dėl kurios gali būti atsisakyta vykdyti sprendimą kitoje valstybėje narėje, yra tai, kad sprendimas yra nesuderinamas su kitu sprendimu toje kitoje valstybėje narėje byloje tarp tų pačių šalių. Sprendimas vykdomas vadovaujantis valstybės narės, kurioje jis vykdomas, nacionalinėmis taisyklėmis ir procedūromis.

Daugiau informacijos apie Europos ieškinių dėl nedidelių sumų nagrinėjimo procedūrą arba nacionalines procedūras, pasirinkite vieną iš dešinėje pusėje nurodytų žymų.

Daugiau informacijos rasite puslapyje „Ieškiniai dėl nedidelių sumų“

Galite peržiūrėti visų formų pildymas internetu taikant vieną iš šių nuorodų, jį spustelėdami. Jei jau turite formą ir įrašėte juodraštį, galite jį įkelti preliminarios versijos mygtuką „Įkelti“. N.B. Tik tuo atveju, jei jį naudoti vieną ekraną su didelės raiškos formas galima užpildyti internete.

Užpildyti formą internete: https://e-justice.europa.eu/content_small_claims_forms-177-nl.do

Parsisiųsdinkite tuščią formą https://e-justice.europa.eu/content_small_claims_forms-177-nl.do.https://e-justice.europa.eu/content_small_claims_forms-177-nl.do

Koks yra galiojantis tarifas?

2016 taikomų muitų tarifai yra skirstomi taip:

Pobūdis, dydis ar taikymo

Fizinis asmuo teismo žyminis mokestis

Teismo žyminis mokestis fiziniams asmenims

Teismo žyminis mokestis už onvermogenden

Atvejais, susijusiais su gautina suma arba prašymas:

Neturintys konkrečios vertės arba.

— ne daugiau kaip

500 EUR

117 EUR

79 EUR

79 EUR

Atvejais, susijusiais su gautina suma arba suma,

500 EUR, neviršija 12,500 EUR.

471 EUR

223 EUR

79 EUR

Daugiau informacijos rasite: Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasRechtspraak.nl ir teisinės pagalbos tarybaNuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langashttp://www.rvr.org

Kiek reikės mokėti?

Žyminio mokesčio dydis priklauso nuo to, ar paraiška pateikiama: Kokie yra taikomi tarifai.

Kas atsitinka laiku nesumokėjus žyminių mokesčių?

Teismo mokesčius turėtų būti išmokėti iš anksto. Praėjus 1 mėnesių, planuojama, kad atleidimo iš darbo ir todėl nebuvo svarstomas.

Kaip galiu sumokėti žyminius mokesčius?

„A“ sąskaita gali perkelti, išsiųstus (tiek elektroniniu, tiek ne elektroniniu).

Ką turėčiau daryti? po mokėjimo

Atlikus mokėjimą atsakovas pranešimą ir paprašė atsakymo formą ir išsiųskite ją.


Tai teksto mašininis vertimas. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.

Paskutinis naujinimas: 28/04/2016