Aizvērt

IR PIEEJAMA PORTĀLA BETA VERSIJA!

Apmeklējiet Eiropas e-tiesiskuma portāla BETA versiju un sniedziet atsauksmes par savu pieredzi!

 
 

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Sodāmības reģistri - Portugāle

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šai lapai nesen tika atjaunināta oriģinālvalodas portugāļu versija. Mūsu tulkotāji pašlaik gatavo versiju valodā, kuru esat izvēlējies.

 

Valodas versijai, kuru skatāties, nav oficiāla tulkojuma.
Šeit ir šī satura mašīntulkojums. Tā mērķis ir tikai palīdzēt saprast, par ko ir teksts. Šīs lapas īpašnieks neuzņemas pilnīgi nekādu atbildību par šī mašīntulkojuma kvalitāti.


Direção-Geral da Administração da Justiça - Direção de Serviços de Identificação Criminal (Tieslietu administrācijas ģenerāldirektorāts – Identifikācijas krimināllietās direktorāts)

Adrese:

Av. D. João II, nº 1.08.01 D/E, 13º
1990-097 Lisbon

Tālrunis: +351 217 906 200/1

Fakss: +351 211 545 113

E-pasts: Saite atveras jaunā logācorreio@dgaj.mj.pt

Tīmekļa vietne: Saite atveras jaunā logāhttp://www.dgaj.mj.pt/DGAJ/sections/home

Saskaņā ar Portugāles tiesību aktiem, izņemot tiesu iestādes un policiju, izrakstu no sodāmības reģistra var iegūt tikai attiecīgā persona vai persona, kas darbojas tās uzdevumā un interesēs.

Jebkurai personai, kas pieprasa izrakstu, ir jāpierāda, ka viņa ir attiecīgā persona vai šīs personas pilnvarota persona, un jāpamato pieprasījumā sniegtā informācija ar spēkā esošiem identifikācijas dokumentiem.

Pieprasījums ir jāiesniedz personiski centrālajās iestādēs, tiesas sekretariātā vai pilsoņu konsultāciju birojos (Lojas do Cidadão) un to kontaktpunktos (Postos de Atendimento ao Cidadão).

Personas, kas dzīvo ārpus Portugāles, var iesniegt pieprasījumu Portugāles diplomātiskajās vai konsulārajās pārstāvniecībās, ievērojot Tieslietu administrācijas ģenerāldirektorāta tīmekļa vietnē norādīto kārtību.


Šīs lapas dažādās valodu versijas uztur attiecīgās dalībvalstis. Tulkojumu veic Eiropas Komisijas dienestā. Varbūtējās izmaiņas, ko oriģinālā ieviesušas kompetentās valsts iestādes, iespējams, nav atspoguļotas tulkojumos. Eiropas Komisija neuzņemas nekādas saistības un atbildību par datiem, ko satur šis dokuments, vai informāciju un datiem, uz kuriem šajā dokumentā ir atsauces. Lūdzam skatīt juridisko paziņojumu, lai iepazītos ar autortiesību noteikumiem, ko piemēro dalībvalstī, kas ir atbildīga par šo lapu.

Lapa atjaunināta: 18/07/2013