Zamknij

PORTAL JEST JUŻ DOSTĘPNY W WERSJI BETA!

Odwiedź europejski portal „e-Sprawiedliwość” w wersji beta i powiedz nam, co o nim myślisz!

 
 

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Rejestry karne - Portugalia


Dyrekcja Generalna ds. Administracji Wymiarem Sprawiedliwości – Dyrekcja Usług Identyfikacji Karnej (Direção-Geral da Administração da Justiça - Direção de Serviços de Identificação Criminal)

Adres:

Av. D. João II, nº 1.08.01 D/E, 13º
1990-097 Lisboa

Tel.: +351 217 906 200/1

Faks: +351 211 545 113

E-mail: Link otworzy się w nowym okniecorreio@dgaj.mj.pt

Strona internetowa: Link otworzy się w nowym okniehttp://www.dgaj.mj.pt/DGAJ/sections/home

Zgodnie z prawem portugalskim, oprócz organów sądowych i policyjnych, wyciąg z rejestru karnego może uzyskać jedynie osoba zainteresowana lub osoba działająca w jej imieniu lub interesie.

Każdy, kto składa wniosek o wyciąg z rejestru karnego, musi dowieść, że jest osobą zainteresowaną oraz że informacje we wniosku są prawdziwe, w drodze okazania ważnego dokumentu identyfikacyjnego.

Wnioski należy składać osobiście w organach centralnych, kancelariach sądu lub sekretariatach sieci punktów obywatelskich (Lojas do Cidadão), bądź też w biurach usług obywatelskich (Postos de Atendimento ao Cidadão).

Osoby mające miejsce pobytu poza Portugalią mogą złożyć wniosek zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi na stronie internetowej Dyrekcji Generalnej ds. Administracji Wymiarem Sprawiedliwości lub w placówkach dyplomatycznych bądź konsularnych.


Za wersję tej strony w języku danego kraju odpowiada właściwe państwo członkowskie. Tłumaczenie zostało wykonane przez służby Komisji Europejskiej. Jeżeli właściwy organ krajowy wprowadził jakieś zmiany w wersji oryginalnej, mogły one jeszcze nie zostać uwzględnione w tłumaczeniu. Komisja Europejska nie przyjmuje żadnej odpowiedzialności w odniesieniu do danych lub informacji, które niniejszy dokument zawiera, lub do których się odnosi. Informacje na temat przepisów dotyczących praw autorskich, które obowiązują w państwie członkowskim odpowiedzialnym za niniejszą stronę, znajdują się w informacji prawnej.

Ostatnia aktualizacja: 18/07/2013