Aizvērt

IR PIEEJAMA PORTĀLA BETA VERSIJA!

Apmeklējiet Eiropas e-tiesiskuma portāla BETA versiju un sniedziet atsauksmes par savu pieredzi!

 
 

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Sodāmības reģistri - Apvienotā Karaliste

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šai lapai nesen tika atjaunināta oriģinālvalodas angļu versija. Mūsu tulkotāji pašlaik gatavo versiju valodā, kuru esat izvēlējies.


UK Central Authority for Exchange of Criminal Records (Apvienotās Karalistes Centrālā iestāde informācijas par sodāmību apmaiņai)

Adrese:

ACRO,
PO BOX 481,
Fareham,
PO14 9FS

Tālrunis: +44 (0)1489 569 805

E-pasts: Saite atveras jaunā logāinternational.requests@acro.pnn.police.uk

UK Central Authority for Mutual Legal Assistance (Apvienotās Karalistes Savstarpējās tiesiskās palīdzības centrālā iestāde)

Saite atveras jaunā logāhttp://www.homeoffice.gov.uk/police/mutual-legal-assistance/case-handling-arrangements/contact-details/


Šīs lapas dažādās valodu versijas uztur attiecīgās dalībvalstis. Tulkojumu veic Eiropas Komisijas dienestā. Varbūtējās izmaiņas, ko oriģinālā ieviesušas kompetentās valsts iestādes, iespējams, nav atspoguļotas tulkojumos. Eiropas Komisija neuzņemas nekādas saistības un atbildību par datiem, ko satur šis dokuments, vai informāciju un datiem, uz kuriem šajā dokumentā ir atsauces. Lūdzam skatīt juridisko paziņojumu, lai iepazītos ar autortiesību noteikumiem, ko piemēro dalībvalstī, kas ir atbildīga par šo lapu.

Lapa atjaunināta: 12/07/2017