Naršymo kelias

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Bendradarbiavimas su Kroatija civilinėse bylose

Dėmesio! Šiame puslapyje originalo kalba (anglų) neseniai atlikta pakeitimų. Puslapį jūsų pasirinkta kalba šiuo metu rengia mūsų vertėjai.


 

Oficialaus vertimo rodoma kalba nėra.
Čia galite susipažinti su šio teksto vertimu, atliktu mašininio vertimo priemone. Turėkite omenyje, kad jis skirtas tik padėti suprasti tekstą. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.


Žengtas dar vienas svarbus žingsnis kuriant ES – liepos 1 d. ES nare tapo Kroatija.

Toliau pridedama Kroatijos pateikta informacija (kroatų ir anglų kalbomis) apie ES teisės aktus dėl teisminio bendradarbiavimo civilinėse bylose:

Čia pateikiama informacija apie:

  • teismų sprendimus civilinėse ir komercinėse bylose;
  • su santuoka ir tėvų pareigomis susijusias bylas;
  • išlaikymo prievoles;
  • teisminių ir neteisminių dokumentų įteikimą;
  • įrodymų rinkimą;
  • europines procedūras (Europos mokėjimo įsakymo procedūrą,Europos ieškinių dėl nedidelių sumų nagrinėjimo procedūrą, neginčytinų reikalavimų Europos vykdomojo rašto procedūrą).

Pastaba. Kai kurie civilinės teisenos srityje taikomi reglamentai dėl Kroatijos įstojimo buvo iš dalies pakeisti 2013 m. gegužės 13 d. Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasTarybos reglamentu (ES) Nr. 517/2013.


Šį puslapį tvarko Europos Komisija. Šiame tinklalapyje pateikta informacija nebūtinai atitinka Europos Komisijos oficialią poziciją. Europos Komisija neprisiima atsakomybės ar įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą informaciją arba duomenis. Informacija apie ES tinklalapių autorių teises pateikiama teisiniame pranešime.

Paskutinis naujinimas: 02/12/2013