Uždaryti

JAU VEIKIA PORTALO BETA VERSIJA!

Apsilankykite beta versijos Europos e. teisingumo portale ir išsakykite, ką apie jį manote!

 
 

Naršymo kelias

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Europos teismų praktikos identifikatorius (ECLI) - Kroatija

Dėmesio! Šiame puslapyje originalo kalba (kroatų) neseniai atlikta pakeitimų. Puslapį jūsų pasirinkta kalba šiuo metu rengia mūsų vertėjai.

 

Oficialaus vertimo rodoma kalba nėra.
Čia galite susipažinti su šio teksto vertimu, atliktu mašininio vertimo priemone. Turėkite omenyje, kad jis skirtas tik padėti suprasti tekstą. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.


Kroatijos Respublikoje ECLI nėra įdiegtas į Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasteismų praktikos duomenų bazę, kurią tvarko Kroatijos Aukščiausiasis Teismas (Vrhovni sud Republike Hrvatske) ir kuria galima naudotis Aukščiausiojo Teismo svetainėje. Todėl, atsižvelgdama į ECLI sistemos svarbą ir poreikį įgyvendinti ją visose ES valstybėse narėse, Kroatijos Respublikos Teisingumo ministerija ir Aukščiausiasis Teismas priėmė sprendimą paskelbti viešųjų pirkimų konkursą dėl ECLI sistemos įdiegimo pagal Teisingumo ir vartotojų reikalų generalinio direktorato 2014–2020 m. Teisingumo programą.

Labai džiaugiamės, kad Europos Komisija neseniai oficialiai patvirtino šį projektą ir kad šių metų spalio mėn. pradžioje, kartu su maždaug 10 projekto partnerių, pradėsime taikyti ECLI sistemą.


Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.

Paskutinis naujinimas: 06/09/2016