Uždaryti

JAU VEIKIA PORTALO BETA VERSIJA!

Apsilankykite beta versijos Europos e. teisingumo portale ir išsakykite, ką apie jį manote!

 
 

Naršymo kelias

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Rasti teismo vertėją raštu arba žodžiu - Bulgarija

Dėmesio! Šiame puslapyje originalo kalba (bulgarų) neseniai atlikta pakeitimų. Puslapį jūsų pasirinkta kalba šiuo metu rengia mūsų vertėjai.

 

Oficialaus vertimo rodoma kalba nėra.
Čia galite susipažinti su šio teksto vertimu, atliktu mašininio vertimo priemone. Turėkite omenyje, kad jis skirtas tik padėti suprasti tekstą. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.

Bulgarija neturi vertėjų raštu ir žodžiu duomenų bazės.


Šiuo metu nėra sukurtos teismo vertėjų žodžiu elektroninės duomenų bazės. Tačiau vertėjai žodžiu gali dalyvauti teismo procese kaip ekspertai. Ekspertų statusas reglamentuojamas 2008 m. sausio 16 d. potvarkyje Nr. 1 dėl ekspertų registravimo, kvalifikacijos ir atlyginimo (kurį paskelbė Aukščiausioji teismų taryba, paskelbta SG 11/2008 m. vasario 5 d.). Kiekviename teisme yra asmenų, kurie gali dalyvauti teismo procese kaip ekspertai, sąrašas (įskaitant vertėjus raštu ir žodžiu).

Pasiūlymus įtraukti specialistus (įskaitant vertėjus raštu ir žodžiu) į ekspertų sąrašus gali teikti:

  • ministerijos;
  • departamentai;
  • institucijos;
  • savivaldybės;
  • profesinės bei kitos organizacijos ir
  • mokslo įstaigos.

Šie pasiūlymai gali būti adresuojami atitinkamo apygardos ar administracinio teismo pirmininkui.


Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.

Paskutinis naujinimas: 09/03/2020