Aizvērt

IR PIEEJAMA PORTĀLA BETA VERSIJA!

Apmeklējiet Eiropas e-tiesiskuma portāla BETA versiju un sniedziet atsauksmes par savu pieredzi!

 
 

Navigācijas ceļš

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Atrast zvēŗinātu tulku vai tulkotāju - Anglija un Velsa

Šī valsts ir pārejas procesā, lai izstātos no ES.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šai lapai nesen tika atjaunināta oriģinālvalodas angļu versija. Mūsu tulkotāji pašlaik gatavo versiju valodā, kuru esat izvēlējies.

Šī sadaļa jums palīdzēs atrast tieslietu jomas tulkotāju vai tulku Anglijā un Velsā.


Pašreiz Anglijā un Velsā nav centralizētas tulku vai tulkotāju datubāzes. Tomēr tulku vai tulkotāju varat meklēt vairākos necentralizētos reģistros un sarakstos, tostarp šādos:

Saites

Saite atveras jaunā logāCivildienesta tulku valsts reģistrs;
Saite atveras jaunā logāPolicijas un tiesu tulku asociācija;
Saite atveras jaunā logāRakstiskās un mutiskās tulkošanas institūts;
Tieslietu ministrijas norādes par Saite atveras jaunā logātulkiem tieslietu jomā


Šīs lapas dažādās valodu versijas uztur attiecīgās dalībvalstis. Tulkojumu veic Eiropas Komisijas dienestā. Varbūtējās izmaiņas, ko oriģinālā ieviesušas kompetentās valsts iestādes, iespējams, nav atspoguļotas tulkojumos. Eiropas Komisija neuzņemas nekādas saistības un atbildību par datiem, ko satur šis dokuments, vai informāciju un datiem, uz kuriem šajā dokumentā ir atsauces. Lūdzam skatīt juridisko paziņojumu, lai iepazītos ar autortiesību noteikumiem, ko piemēro dalībvalstī, kas ir atbildīga par šo lapu.
Dalībvalstis, kas ir atbildīgas par nacionālā satura lapu pārvaldību, atjaunina daļu šīs tīmekļa vietnes satura, ņemot vērā Apvienotās Karalistes izstāšanos no Eiropas Savienības. Ja vietnē ir saturs, kurā vēl nav atspoguļota Apvienotās Karalistes izstāšanās, tas ir bez nolūka un tiks labots.

Lapa atjaunināta: 13/06/2017