Uždaryti

JAU VEIKIA PORTALO BETA VERSIJA!

Apsilankykite beta versijos Europos e. teisingumo portale ir išsakykite, ką apie jį manote!

 
 

Naršymo kelias

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Rasti teismo vertėją raštu arba žodžiu - Švedija

Puslapį jūsų pasirinkta kalba šiuo metu rengia mūsų vertėjai.
Jis jau išverstas į šias kalbas: švedų.

Šis skyrius padės jums rasti įgaliotuosius vertėjus žodžiu ir raštu Švedijoje.


Kokią informaciją galima rasti Švedijos vertėjų žodžiu ir raštu registre?

Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasŠvedijos įgaliotųjų vertėjų žodžiu ir raštu duomenų bazę atsako ir ją administruoja Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasŠvedijos teisinių, finansinių ir administracinių paslaugų agentūra (Kammarkollegiet).

Šioje duomenų bazėje pateiktas vertėjų, turinčių teisę žodžiu arba raštu versti iš švedų kalbos arba į ją, sąrašas. Tas pats asmuo gali būti įgaliotasis kelių kalbų derinių vertėjas raštu arba žodžiu. Įgaliotasis vertėjas žodžiu taip pat gali specializuotis tam tikroje srityje, pvz., kaip teisės srities vertėjas žodžiu ir (arba) medicinos srities vertėjas žodžiu.

Ar Švedijos vertėjų žodžiu ir raštu registru galima naudotis nemokamai?

Taip, naudojimasis Švedijos įgaliotųjų vertėjų žodžiu ir raštu registru yra nemokamas.

Kaip ieškoti įgaliotojo vertėjo žodžiu arba raštu Švedijoje?

Jeigu jums reikia vertėjo žodžiu, galite ieškoti pagal kalbą, specializacijos sritį, apskritį (län) arba pavardę. Vertėjo raštu galite ieškoti pagal kalbą, pavardę arba vertėjo numerį.


Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.

Paskutinis naujinimas: 04/03/2013