Aizvērt

IR PIEEJAMA PORTĀLA BETA VERSIJA!

Apmeklējiet Eiropas e-tiesiskuma portāla BETA versiju un sniedziet atsauksmes par savu pieredzi!

 
 

Navigācijas ceļš

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Atrast zvēŗinātu tulku vai tulkotāju - Zviedrija

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šai lapai nesen tika atjaunināta oriģinālvalodas zviedru versija. Mūsu tulkotāji pašlaik gatavo versiju valodā, kuru esat izvēlējies.

Šī sadaļa palīdzēs atrast tulku vai tulkotāju tieslietu jomā Zviedrijā.


Kas ir Zviedrijas tulku un tulkotāju reģistrs?

Saite atveras jaunā logāZviedrijas sertificēto tulku un tulkotāju datubāze pieder Saite atveras jaunā logāZviedrijas Juridisko, finanšu un administratīvo pakalpojumu aģentūrai (Kammarkollegiet), kas to uztur.

Datubāzē iekļauts sertificētu tulku un tulkotāju saraksts, kuri ir pilnvaroti tulkot tikai no zviedru valodas vai uz zviedru valodu. Persona var būt sertificēta attiecībā uz vairākām valodām. Sertificētam tulkam var būt piešķirta atļauja strādāt kādā īpašā nozarē kā tiesas tulkam un/vai tulkam medicīnas nozarē.

Vai piekļuve Zviedrijas tulku un tulkotāju reģistram ir bez maksas?

Jā, piekļuve Zviedrijas sertificēto tulku un tulkotāju datubāzei ir bez maksas.

Kā meklēt sertificētu tulku vai tulkotāju Zviedrijā?

Tulkus var meklēt pēc valodas, noteiktas kompetences jomas, apgabala (lēnes) vai uzvārda. Tulkotājus var meklēt pēc valodas, uzvārda apgabala (lēnes) vai tulkotāja numura.


Šīs lapas dažādās valodu versijas uztur attiecīgās dalībvalstis. Tulkojumu veic Eiropas Komisijas dienestā. Varbūtējās izmaiņas, ko oriģinālā ieviesušas kompetentās valsts iestādes, iespējams, nav atspoguļotas tulkojumos. Eiropas Komisija neuzņemas nekādas saistības un atbildību par datiem, ko satur šis dokuments, vai informāciju un datiem, uz kuriem šajā dokumentā ir atsauces. Lūdzam skatīt juridisko paziņojumu, lai iepazītos ar autortiesību noteikumiem, ko piemēro dalībvalstī, kas ir atbildīga par šo lapu.
Dalībvalstis, kas ir atbildīgas par nacionālā satura lapu pārvaldību, atjaunina daļu šīs tīmekļa vietnes satura, ņemot vērā Apvienotās Karalistes izstāšanos no Eiropas Savienības. Ja vietnē ir saturs, kurā vēl nav atspoguļota Apvienotās Karalistes izstāšanās, tas ir bez nolūka un tiks labots.

Lapa atjaunināta: 04/03/2013