Aizvērt

IR PIEEJAMA PORTĀLA BETA VERSIJA!

Apmeklējiet Eiropas e-tiesiskuma portāla BETA versiju un sniedziet atsauksmes par savu pieredzi!

 
 

Navigācijas ceļš

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Atrast zvēŗinātu tulku vai tulkotāju - Slovākija

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šai lapai nesen tika atjaunināta oriģinālvalodas slovāku versija. Mūsu tulkotāji pašlaik gatavo versiju valodā, kuru esat izvēlējies.

 

Valodas versijai, kuru skatāties, nav oficiāla tulkojuma.
Šeit ir šī satura mašīntulkojums. Tā mērķis ir tikai palīdzēt saprast, par ko ir teksts. Šīs lapas īpašnieks neuzņemas pilnīgi nekādu atbildību par šī mašīntulkojuma kvalitāti.

Šajā vietnē ir sniegts īss pārskats par Slovākijas tulkotāju un tulku datubāzēm.


Ko Slovākijas tulkotāju datubāze piedāvā?

Slovākijas tulkotāju datubāzē ir pieejama informācija par 824 tiesas tulkotājiem un 901 tiesas tulku; informācija ir pieejama tikai slovāku valodā. Saite atveras jaunā logāTulkotāju datubāzi uztur Saite atveras jaunā logāSlovākijas Republikas Tieslietu ministrija.

Vai piekļuve Slovākijas tulkotāju datubāzei ir bez maksas?

Piekļuve datubāzei un informācijai par tiesu tulkotājiem un tulkiem ir bez maksas.

Kā meklēt tiesas tulkotāju Slovākijā?

Saite atveras jaunā logāSlovākijas Republikas Tieslietu ministrijas tīmekļa vietnes sadaļā par reģistriem ir iespējams atrast informāciju par tiesu tulkotājiem.

Saites

Saite atveras jaunā logāTieslietu ministrija

Saite atveras jaunā logāJASPI–juridiskās informācijas datubāze


Šīs lapas dažādās valodu versijas uztur attiecīgās dalībvalstis. Tulkojumu veic Eiropas Komisijas dienestā. Varbūtējās izmaiņas, ko oriģinālā ieviesušas kompetentās valsts iestādes, iespējams, nav atspoguļotas tulkojumos. Eiropas Komisija neuzņemas nekādas saistības un atbildību par datiem, ko satur šis dokuments, vai informāciju un datiem, uz kuriem šajā dokumentā ir atsauces. Lūdzam skatīt juridisko paziņojumu, lai iepazītos ar autortiesību noteikumiem, ko piemēro dalībvalstī, kas ir atbildīga par šo lapu.

Lapa atjaunināta: 18/05/2020