Aizvērt

IR PIEEJAMA PORTĀLA BETA VERSIJA!

Apmeklējiet Eiropas e-tiesiskuma portāla BETA versiju un sniedziet atsauksmes par savu pieredzi!

 
 

Navigācijas ceļš

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Atrast starpnieku - Čehija

Mūsu tulkotāji pašlaik gatavo versiju valodā, kuru esat izvēlējies.
Jau ir pieejami tulkojumi šādās valodās: čehu.

Šī vietne palīdz atrast starpnieku Čehijas Republikā.


Kā atrast mediatoru Čehijas Republikā?

Čehijas Republikā strādājošu mediatoru kontaktinformāciju var atrast dažādās tīmekļa vietnēs, ievadot meklētājā vārdu "mediācija".Čehijas Mediācijas asociācijas mediatoru saraksts ir atrodams šīs organizācijas tīmekļa vietnē.Mediatoru un advokātu saraksts tiek publicēts Čehijas Republikas Advokātu kolēģijas tīmekļa vietnē, un kontaktinformācija ir atrodama arī Čehijas Republikas Šķīrējtiesu un mediācijas procedūru apvienības tīmekļa vietnē.Čehijas Republikas Probācijas un mediācijas dienesta kontaktinformācija ir atrodama šā dienesta tīmekļa vietnē, šis dienests darbojas pie attiecīgās apgabaltiesas.Drīzumā tiks publicēts Tieslietu ministrijas uzturēts mediatoru saraksts, kuri reģistrēti saskaņā ar Likumu Nr. 202/2012 "Par mediāciju".

Vai piekļuve Čehijas Republikas mediatoru reģistram ir bez maksas?

Jā, piekļuve mediatoru reģistram ir bez maksas.

Kā atrast mediatoru Čehijas Republikā?

Čehijas Republikā strādājošu mediatoru kontaktinformāciju var atrast dažādās tīmekļa vietnēs, ievadot meklētājā vārdu "mediācija".


Šīs lapas dažādās valodu versijas uztur attiecīgās dalībvalstis. Tulkojumu veic Eiropas Komisijas dienestā. Varbūtējās izmaiņas, ko oriģinālā ieviesušas kompetentās valsts iestādes, iespējams, nav atspoguļotas tulkojumos. Eiropas Komisija neuzņemas nekādas saistības un atbildību par datiem, ko satur šis dokuments, vai informāciju un datiem, uz kuriem šajā dokumentā ir atsauces. Lūdzam skatīt juridisko paziņojumu, lai iepazītos ar autortiesību noteikumiem, ko piemēro dalībvalstī, kas ir atbildīga par šo lapu.
Dalībvalstis, kas ir atbildīgas par nacionālā satura lapu pārvaldību, atjaunina daļu šīs tīmekļa vietnes satura, ņemot vērā Apvienotās Karalistes izstāšanos no Eiropas Savienības. Ja vietnē ir saturs, kurā vēl nav atspoguļota Apvienotās Karalistes izstāšanās, tas ir bez nolūka un tiks labots.

Lapa atjaunināta: 16/09/2020