Aizvērt

IR PIEEJAMA PORTĀLA BETA VERSIJA!

Apmeklējiet Eiropas e-tiesiskuma portāla BETA versiju un sniedziet atsauksmes par savu pieredzi!

 
 

Navigācijas ceļš

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Atrast starpnieku - Grieķija

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šai lapai nesen tika atjaunināta oriģinālvalodas grieķu versija. Mūsu tulkotāji pašlaik gatavo versiju valodā, kuru esat izvēlējies.

 

Valodas versijai, kuru skatāties, nav oficiāla tulkojuma.
Šeit ir šī satura mašīntulkojums. Tā mērķis ir tikai palīdzēt saprast, par ko ir teksts. Šīs lapas īpašnieks neuzņemas pilnīgi nekādu atbildību par šī mašīntulkojuma kvalitāti.

Šī vietne palīdzēs Jums atrast starpnieku Grieķijā.


Kā Grieķijā atrast mediatoru

Šī informācija ir sniegta, lai atbildētu uz jautājumiem par mediāciju Grieķijā.

Kā norādīts, sertificētu mediatoru un mediācijas apmācības organizāciju saraksti ir pieejami Saite atveras jaunā logāTieslietu, pārredzamības un cilvēktiesību ministrijas tīmekļa vietnē.

Turklāt Saite atveras jaunā logāPatērētāju ombuda tīmekļa vietnē ir pieejama sabiedrībai paredzēta informācija par alternatīvām patērētāju strīdu risināšanas iespējām.

Vai pieeja mediatoru datubāzei ir bez maksas?

Jā, pieeja iepriekš minētajām tīmekļa vietnēm ir bez maksas.

Attiecīgās saites

Saite atveras jaunā logāTieslietu, pārredzamības un cilvēktiesību ministrija

Saite atveras jaunā logāPatērētāju ombuds

Saite atveras jaunā logāDarba un sociālā nodrošinājuma lietu ministrija

Saite atveras jaunā logāGrieķijas Mediācijas un arbitrāžas centrs


Šīs lapas dažādās valodu versijas uztur attiecīgās dalībvalstis. Tulkojumu veic Eiropas Komisijas dienestā. Varbūtējās izmaiņas, ko oriģinālā ieviesušas kompetentās valsts iestādes, iespējams, nav atspoguļotas tulkojumos. Eiropas Komisija neuzņemas nekādas saistības un atbildību par datiem, ko satur šis dokuments, vai informāciju un datiem, uz kuriem šajā dokumentā ir atsauces. Lūdzam skatīt juridisko paziņojumu, lai iepazītos ar autortiesību noteikumiem, ko piemēro dalībvalstī, kas ir atbildīga par šo lapu.
Dalībvalstis, kas ir atbildīgas par nacionālā satura lapu pārvaldību, atjaunina daļu šīs tīmekļa vietnes satura, ņemot vērā Apvienotās Karalistes izstāšanos no Eiropas Savienības. Ja vietnē ir saturs, kurā vēl nav atspoguļota Apvienotās Karalistes izstāšanās, tas ir bez nolūka un tiks labots.

Lapa atjaunināta: 18/07/2019