Uždaryti

JAU VEIKIA PORTALO BETA VERSIJA!

Apsilankykite beta versijos Europos e. teisingumo portale ir išsakykite, ką apie jį manote!

 
 

Naršymo kelias

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Rasti tarpininką - Vengrija

Šiame skyriuje pateikiama informacija, kaip surasti tarpininką Vengrijoje.


Kaip rasti tarpininką Vengrijoje?

Teisingumo ir teisėtvarkos ministerijos (Igazságügyi és Rendészeti Minisztérium) interneto svetainėje galima rasti Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langastarpininkų registrą (közvetítők adatbázisa).

Naudotojams pateikiama ši bendra informacija:

  • bendra informacija apie tarpininkavimą,
  • informacija apie tarpininkus,
  • informacija apie juridinius asmenis, įdarbinančius tarpininkus,
  • tarpininkų adresai, kvalifikacija, kalbų įgūdžiai, patirtis ir apygarda, kurioje jie dirba.

Interneto svetainėje taip pat pateikiamos registracijos formos, skirtos tarpininkams ir juridiniams asmenims, įdarbinantiems tarpininkus.

Ar tarpininkų duomenų baze galima naudotis nemokamai?

Taip, duomenų baze galima naudotis nemokamai be jokių apribojimų.

Kaip atlikti tarpininko paiešką Vengrijoje?

Interneto svetainėje pateikiamas tarpininkų sąrašas ir juos įdarbinančių juridinių asmenų sąrašas. Tarpininko paiešką galima atlikti pagal vardą, kalbos įgūdžius ir apygardą, kurioje jie dirba. Juridinių asmenų paiešką galima atlikti pagal pavadinimą, apygardą ir sutrumpintą pavadinimą.

Susijusios nuorodos

Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasVengrijos tarpininkų registro interneto svetainė (A magyar közvetítők adatbázisának honlapja)


Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.
Šiuo metu valstybės narės, atsakingos už svetainės puslapių, kuriuose pateikiamas nacionalinis turinys, administravimą, atnaujina šios svetainės turinį, atsižvelgdamos į planuojamą Jungtinės Karalystės išstojimą iš Europos Sąjungos. Jeigu svetainės turinys dar neatspindi Jungtinės Karalystės išstojimo fakto, toks neatitikimas yra netyčinis ir bus ištaisytas.

Paskutinis naujinimas: 28/12/2016