Close

BETA VERSION OF THE PORTAL IS NOW AVAILABLE!

Visit the BETA version of the European e-Justice Portal and give us feedback of your experience!

 
 

Navigation path

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Rasti tarpininką - Lenkija

This page has been machine translated and its quality cannot be guaranteed.

The quality of this translation has been assessed as: unreliable

Do you consider this translation useful?

Šiame skyriuje rasite informacijos apie tarpininką Lenkijoje.


Kaip rasti tarpininką Lenkijoje?

Institucijų ir asmenų, įgaliotų vykdyti tarpininkavimo procedūras, sąrašai (toliau – tarpininkų sąrašai) saugomi regioniniuose teismuose ir skelbiami jų interneto svetainėse. Tarpininkus įveda ir ištrina kompetentingo regioninio teismo pirmininkas, įskaitant asmenis iš nevyriausybinių organizacijų (pagal jų įstatuose nustatytas užduotis) ir universitetų sudarytų sąrašų.

Tarpininkai paprastai specializuojasi tam tikrų rūšių mediacijos srityje: civilinė (ekonominė, šeimos, darbo, kita), nusikalstama arba nepilnametis.

Civilinių tarpininkų atveju reikėtų skirti nuolatinius tarpininkus, kurie buvo įtraukti į apygardos teismo pirmininko tvarkomą atitinkamos teisminės apygardos jurisdikcijos srities sąrašą.

Dėl priimtų teisinių sprendimų nėra bendro centrinio tarpininkų sąrašo.

Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasTeisingumo ministerijos interneto svetainėje apie tarpininkavimą ir http://mediacja.gov.pl/ Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langaspateikiama pagrindinė informacija apie taisykles, procedūras ir praktinius tarpininkavimo veikimo Lenkijoje aspektus.

Ar tarpininkų sąrašas prieinamas nemokamai?

Taip, tarpininkų sąrašai yra nemokami.

Kaip rasti tarpininką Lenkijoje?

Naudoti apylinkių teismų pirmininkų arba tarpininkavimo centrų tarnybų ar atskirų tarpininkų tvarkomus tarpininkų sąrašus. Informacija ir kontaktiniai duomenys paprastai pateikiami kompetentingų teismų, centrų ar tarpininkų interneto svetainėse.


Tai teksto mašininis vertimas. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.

Paskutinis naujinimas: 13/11/2020