Chiudi

LA VERSIONE BETA DEL PORTALE È DISPONIBILE ORA!

Visita la versione BETA del portale europeo della giustizia elettronica e lascia un commento sulla tua esperienza sul sito!

 
 

Percorso di navigazione

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Vyhledání mediátora - Polsko

La pagina è stata tradotta automaticamente. Non è possibile garantirne la qualità.

La qualità della traduzione è stata giudicata: inaffidabile

La traduzione vi risulta utile?

Tato část obsahuje informace, které Vám pomohou nalézt mediátora v Polsku


Jak nalézt mediátora v Polsku

Seznamy/seznamy institucí a osob oprávněných vést mediační řízení (dále jen „seznamy mediátorů“) jsou vedeny u krajských soudů a jsou k dispozici na jejich internetových stránkách. Mediátory zapisuje a vypouští předseda příslušného krajského soudu, včetně osob ze seznamů vypracovaných nevládními organizacemi (v rámci jejich statutárních úkolů) a univerzitami.

Mediátoři se obvykle specializují na určité druhy mediace: občanské (hospodářské, rodinné, pracovní, jiné), zločinecké nebo mladistvé.

Mezi civilními mediátory by se mělo rozlišovat mezi stálými mediátory, kteří byli zařazeni na seznam vedený předsedou krajského soudu pro oblast působnosti příslušného soudního obvodu.

V důsledku přijatých právních řešení neexistuje jediný centrální seznam mediátorů.

Internetové stránky Ministerstva Odkaz se otevře v novém okně.spravedlnosti o mediaci a http://mediacja.gov.pl/ Odkaz se otevře v novém okně.obsahují základní informace o předpisech, postupech a praktických aspektech fungování mediace v Polsku.

Je přístup k seznamu mediátorů zdarma?

Ano, přístup k seznamům mediátorů je bezplatný.

Jak nalézt mediátora v Polsku

Používat seznamy mediátorů vedené předsedy okresních soudů nebo službami mediačních středisek nebo jednotlivých mediátorů. Informace a kontaktní údaje jsou obvykle k dispozici na internetových stránkách příslušných soudů, středisek nebo mediátorů.


Toto je strojový překlad. Provozovatel těchto stránek odmítá právní odpovědnost za kvalitu tohoto strojového překladu.

Poslední aktualizace: 13/11/2020