Cerrar

YA ESTÁ DISPONIBLE LA VERSIÓN BETA DEL PORTAL

Visite la versión BETA del Portal Europeo de e-Justicia y díganos qué le parece.

 
 

Recorrido de navegación

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Leia vahendaja - Šotimaa

Este país está en proceso de transición para abandonar la UE.

Esta página es una versión realizada por traducción automática. No hay garantía de que sea de calidad.

Esta traducción ha recibido la siguiente evaluación: inaceptable

¿Le ha resultado útil?

Sellel lehel aidatakse teil leida vahendaja Šotimaal.


Kuidas leida vahendaja Šotimaal?

Šotimaa vahendusasutus haldab Šotimaa vahendusregistrit (Scottish Mediation Register – SMR), mis pakub sõltumatut registrit vahendajatest ja vahendusteenistustest, kes vastavad Šotimaa vahendustegevuse miinimumstandarditele. Need standardid kehtestab sõltumatu standardinõukogu ja need sisaldavad miinimumnõudmisi koolitusele, kogemusele ja pidevale kutsealasele arendamisele.

Šotimaa vahenduse veebisaidi lehekülg Lingil klikates avaneb uus aken „Leia vahendaja“ pakub vaba juurdepääsu teabele isikute kohta, kes tegelevad igat liiki vahendusega. Vahendajad ajakohastavad vähemalt kord aastas veebisaidil esitatud teavet, mis hõlmab nende koolitust, pidevat kutsealast arendamist ja tegevusvaldkondi.

Šotimaa vahendusregistri eesmärk on tagada inimestele nende valitud vahendaja pädevus, andes omapoolse kinnituse, et vahendajad vastavad miinimumstandarditele. Vahendajad, kes ilmuvad kohustuslikule majandamisnõudele, võivad end nimetada Šotimaa vahendusmenetluse registreeritud vahendajaks ja kasutada oma nime kõrval kohustusliku majandamisnõude logo.

Šotimaa vahendusamet haldab ka Šotimaa vahendusabiliini, mis annab inimestele nõu ja teavet vahenduse ja sellele juurdepääsu kohta. Abiliini kaudu saab Šotimaa vahendus korraldada vahendust ka SMRi vahendajate rühma kaudu või suunata inimesi asjakohase vahendusteenuse juurde.

Šotimaa vahendusmenetlus toetab ja edendab ka Šotimaa riikliku tervishoiuteenistuse kaebuste vahendusprotsessi – seda tööd rahastab Šotimaa valitsus. Lisateavet vahenduse ja sellele juurdepääsu kohta leiab Šotimaa vahenduse veebisaidilt.

Šotimaa valitsus on avaldanud ka nõuanded vaidluste lahendamise kohta ilma kohtusse pöördumata, sealhulgas nõuanded vahendamise kohta, Lingil klikates avaneb uus aken veebisaidil mygov.scot.

Kas juurdepääs vahendajate andmebaasile on tasuta?

Jah, juurdepääs vahendajaid käsitlevale teabele on tasuta.

Vahendaja leidmiseks võib teha järgmist.

Minge veebisaidile, klõpsates viidal Šotimaa Lingil klikates avaneb uus akenvahendusregister või trükkige oma veebibrauseri URL-aadressi reale http://www.scottishmediation.org.uk/find-a-mediator/ ja järgige seejärel Lingil klikates avaneb uus akenjuhiseid teie ja teie olukorra jaoks sobivaima vahendaja leidmiseks.

Võtta Šotimaa vahendusega ühendust oma veebisaidi kaudu, saates neile kirja aadressil 18 York Place, Edinburgh EH1 3EP, UK või helistades neile telefonil + 44 (0) 131 556 1221.

Seonduvad lingid

Šotimaa vahendustegevusLingil klikates avaneb uus akenhttp://www.scottishmediation.org.uk/

Lingil klikates avaneb uus akenŠotimaa vahendusregisterLingil klikates avaneb uus akenhttp://www.scottishmediation.org.uk/find-a-mediator/

mygov.scotLingil klikates avaneb uus akenhttps://www.mygov.scot/alternatives-to-court/


See on sisu masintõlge. Lehekülje omanik ei vastuta masintõlgitud teksti kvaliteedi eest.

Viimati uuendatud: 19/03/2020