Cerrar

YA ESTÁ DISPONIBLE LA VERSIÓN BETA DEL PORTAL

Visite la versión BETA del Portal Europeo de e-Justicia y díganos qué le parece.

 
 

Recorrido de navegación

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Rasti tarpininką - Škotija

Este país está en proceso de transición para abandonar la UE.

Esta página es una versión realizada por traducción automática. No hay garantía de que sea de calidad.

Esta traducción ha recibido la siguiente evaluación: inaceptable

¿Le ha resultado útil?

Šis skyrius padės rasti tarpininką Škotijoje.


Kaip rasti tarpininką Škotijoje?

Škotijos tarpininkas administruoja Škotijos tarpininkavimo registrą (TANVR), kuris sudaro nepriklausomą tarpininkų ir tarpininkavimo tarnybų, atitinkančių būtiniausius tarpininkavimo Škotijoje praktikos standartus, registrą. Minimalius tarpininkavimo Škotijoje praktikos standartus nustato nepriklausomas praktikos standartų komitetas. remiantis šiais standartais, tarpininkui keliami minimalaus mokymo, patirties ir tęstinio profesinio tobulėjimo reikalavimai.

Škotijos tarpininkavimo interneto svetainės puslapyje Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langas „Ieškoti tarpininką“ suteikiama nemokama prieiga prie informacijos apie žmones, kurie užsiima visų rūšių tarpininkavimu. Puslapyje esančius duomenis tarpininkai atnaujina bent kartą per metus, taip pat teikia informaciją apie savo mokymą, tęstinį profesinį tobulėjimą ir kompetencijos sritis.

Vienas iš Škotijos tarpininkų registro tikslų – garantuoti žmonėms, kad jų pasirinkti tarpininkai yra profesionalūs ir teikia kokybiškas paslaugas, patvirtinant, kad jie atitinka minimalius standartus. SMR nurodyti tarpininkai gali vadintis Škotijos registruotais tarpininkais ir prie pavardės naudoti SMR logotipą.

Škotijos tarpininkavimo tarnyba taip pat administruoja Škotijos tarpininkavimo pagalbos liniją, kuri teikia konsultacijas ir informaciją žmonėms apie tarpininkavimą ir kaip juo pasinaudoti. Per pagalbos liniją Škotijos tarpininkas taip pat gali organizuoti tarpininkavimą per tarpininkų grupę dėl TANVR arba nukreipti žmones į atitinkamą tarpininkavimo tarnybą.

Škotijos tarpininkavimas taip pat remia ir skatina tarpininkavimo procesą Škotijoje nagrinėjant NHS skundus – šį darbą finansuoja Škotijos vyriausybė. Daugiau informacijos apie tarpininkavimą ir kaip su juo susipažinti galima rasti Škotijos tarpininkavimo interneto svetainėje.

Škotijos vyriausybė Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langas svetainėje „mygov.scot „taip pat paskelbė patarimus dėl ginčų sprendimo nesikreipiant į teismą, įskaitant patarimus dėl tarpininkavimo.

Ar tarpininkų duomenų bazėmis galima naudotis nemokamai?

Taip, prieiga prie informacijos apie tarpininkus nemokama.

Tarpininko galite ieškoti taip:

Atsidarykite interneto svetainę spustelėdami nuorodą į Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langas Škotijos tarpininkų registrą arba savo naršyklėje įrašykite Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasURL adresą http://www.scottishmediation.org.uk/find-a-mediator/ ir vadovaukitės nurodymais, kaip rasti Jums ir Jūsų atvejui geriausią tarpininką.

Kreipkitės į Scottish Mediation savo interneto svetainėje adresu 18 York Place, Edinburgh EH1 3EP, UK arba telefonu + 44 (0) 131 556 1221.

Susijusios nuorodos

Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasŠkotijos tarpininkavimas

Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langashttp://www.scottishmediation.org.uk/Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langas Škotijos tarpininkavimo registras

Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langas mygov.scot


Tai teksto mašininis vertimas. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.

Paskutinis naujinimas: 19/03/2020