Aizvērt

IR PIEEJAMA PORTĀLA BETA VERSIJA!

Apmeklējiet Eiropas e-tiesiskuma portāla BETA versiju un sniedziet atsauksmes par savu pieredzi!

 
 

Navigācijas ceļš

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Atrast starpnieku - Slovēnija

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šai lapai nesen tika atjaunināta oriģinālvalodas slovēņu versija. Mūsu tulkotāji pašlaik gatavo versiju valodā, kuru esat izvēlējies.

Šajā sadaļā sniegtā informācija palīdzēs atrast starpnieku Slovēnijā


Kā atrast starpnieku Slovēnijā

Tieslietu un valsts pārvaldes ministrija uztur Saite atveras jaunā logāMediatoru centrālo reģistru, kas strādā tiesu programmās saskaņā ar Likumu par alternatīvu strīdu izšķiršanu tiesās. Mediatoru sarakstus, kas strādā dažādu nevalstisku organizāciju paspārnē, var atrast šo organizāciju tīmekļa vietnēs, piemēram,

Vai piekļuve starpnieku datubāzēm ir bez maksas?

Jā, piekļuve datubāzei ir bez maksas.

Kā meklēt starpnieku Slovēnijā

Starpnieku Slovēnijā iespējams atrast šādu iestāžu tīmekļa vietnēs:

Noderīgas saites

Saite atveras jaunā logāMediācija Slovēnijā, Saite atveras jaunā logāMediācija Slovēnijā


Šīs lapas dažādās valodu versijas uztur attiecīgās dalībvalstis. Tulkojumu veic Eiropas Komisijas dienestā. Varbūtējās izmaiņas, ko oriģinālā ieviesušas kompetentās valsts iestādes, iespējams, nav atspoguļotas tulkojumos. Eiropas Komisija neuzņemas nekādas saistības un atbildību par datiem, ko satur šis dokuments, vai informāciju un datiem, uz kuriem šajā dokumentā ir atsauces. Lūdzam skatīt juridisko paziņojumu, lai iepazītos ar autortiesību noteikumiem, ko piemēro dalībvalstī, kas ir atbildīga par šo lapu.
Dalībvalstis, kas ir atbildīgas par nacionālā satura lapu pārvaldību, atjaunina daļu šīs tīmekļa vietnes satura, ņemot vērā Apvienotās Karalistes izstāšanos no Eiropas Savienības. Ja vietnē ir saturs, kurā vēl nav atspoguļota Apvienotās Karalistes izstāšanās, tas ir bez nolūka un tiks labots.

Lapa atjaunināta: 23/03/2018